Ha nem szeretné elveszíteni az alapanyagok ízét, akkor nagyszerű választás, ha ezen a professzionális indukciós főzőlapon wokot vagy kevergetősütést választ. Helyszíni használatra is praktikus, vagy extra főzőkapacitást biztosít a professzionális konyhában vagy otthon. Ennek a professzionális indukciós főzőlapnak a rövid felfűtési idejének köszönhetően gyorsan megfőzheti a zöldségeket, húsokat, halat és csirkét, miközben minden ízt megőrizhet. A wok indukciós főzőlap kiváló minőségű üveglapot tartalmaz, a rozsdamentes acél ház pedig rendkívül tartós és ellenáll a hosszan tartó használatnak.
Keverje biztonságosan
Ez a szabadon álló modell alkalmas asztalra vagy munkalapra történő elhelyezésre. Könnyen kezelhető érintőkijelzővel és LED kijelzővel rendelkezik. A hőmérsékletet 60 és 240ºC között állíthatja be. Főzés közben az időzítőt is beállíthatja 0 és 180 perc között, hogy megakadályozza az odaégést. Az időzítő a LED kijelzőről is leolvasható. Ezzel a wok-égővel biztonságosan dolgozhat a beépített túlmelegedés elleni védelemnek köszönhetően. Emellett a biztonsági zár biztosítja a készülék biztonságos használatát és tárolását.
Könnyen tisztítható
Ez a professzionális indukciós főzőlap könnyen tisztítható, köszönhetően a sima felületeknek. Vegyen egy mikroszálas kendőt, némi meleg vizet és enyhe tisztítószert a tisztításához. A mikroszálas kendő szálai nagyon puhák, és nem karcolják meg az üveglapot. Soha ne használjon súrolószivacsot az indukciós főzőlapok tisztításához. Az indukciós lap letörlésénél ügyeljen arra, hogy a széleket is bevonja, és a csíkok elkerülése érdekében törölje szárazra a készüléket egy puha ruhával.
Jellemzők
- Robusztus és tartós rozsdamentes acél ház
- Könnyen kezelhető érintőképernyővel, LED kijelzővel és időzítővel
- Hőmérséklet-tartomány 60 - 240 ° C
- Elektromos túlmelegedés elleni védelemmel ellátva
- Könnyen tisztítható és sima felületű
Termékleírások
- Nettó súly: 5,8 kg
- Méretek: B42,5 x D34 x H13,5cm
- Főzőfelület: Ø 26cm
- Maximális terhelhetőség: 30kg
- 230V/50Hz/1fázis 3500W
+ Alkalmas otthoni konyhákban, büfékben, rendezvényeken és vendéglátóipari konyhákban való használatra
+ Sima felület a könnyű tisztítás érdekében
+ 60 és 240ºC közötti hőmérséklet pontos beállítása
- Csak indukciós serpenyőkhöz alkalmas
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09371050 |
|---|---|
| Szélesség | 425 mm |
| Hosszúság | 340 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 5.8 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126485 |
| Vámtarifaszám | 8516605000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









