A konyhai berendezéseknek tartósnak és strapabírónak kell lenniük. Ezért ez a sütővel ellátott négyégős főzőlap minden professzionális konyhában nélkülözhetetlen. A monoblokk főzőlapnak köszönhetően ez a tűzhely különösen robusztus. Az öntöttvas főzőlapok kis és nagyméretű edényekhez egyaránt alkalmasak. Az égők hőmérsékletét hat fokozatban 90 és 450ºC között állíthatja be. A tűzhely biztonsági kapcsolóval is fel van szerelve a túlmelegedés megakadályozására. A teteje zökkenőmentesen hegesztett, így az ételmaradékok nem gyűlnek össze a sarkokban. Ez a professzionális tűzhely tökéletesen elhelyezhető egy főzősoron.
Elektromos sütő grillel
Ennek a professzionális konyhának a sütője 53 x 34 cm-es kivehető ráccsal rendelkezik. Sok professzionális konyhában Gastronorm tálcákat használnak, és ebben a sütőben 1/1 GN tálcák használata is lehetséges. A sütő kamrája felett és mögött egy fűtőelem található. A turbóventilátor gondoskodik arról, hogy a forró levegő jól körbefújja a sütőt. A sütőtér rozsdamentes acélból készült, és három tálcavezetőt tartalmaz. A sütőajtó rozsdamentes acélból készült, 4 cm vastag, valamint ergonomikus fogantyúval rendelkezik. Ezenkívül ez a sütővel ellátott tűzhely alkalmas a 600-as sorozat alapjául.
Könnyen tisztítható
A sütő hőmérséklete 50 és 300ºC között állítható. Mivel a tűzhely rozsdamentes acélból készült, könnyen tisztítható. Győződjön meg róla, hogy a készülék teljesen ki van kapcsolva, és nedves ruhával, meleg vízzel és szappanos vízzel törölje át az összes sima felületet. Az öntöttvas főzőlapok szivaccsal tisztíthatók. A tűzhely háromfázisú árammal működik.
Jellemzők
- Extra szilárdság a mélyhúzott monoblokk miatt
- Öntöttvas főzőlapok
- Túlmelegedés elleni védelem biztonsági kapcsolóval
- Kompakt méret a könnyű elhelyezés érdekében
- Alkalmas pult alatti sütőnek a kereskedelmi minőségű vonalhoz
- 4 cm vastag rozsdamentes acél ajtó a szigetelés érdekében
Termékleírások
- Nettó súly: 49 kg
- Méretek: Méret: W60 x D60 x H87cm
- Sütő belső méretei: 1,5 cm: B53,5 x D35,5 x H29,5cm
- Teljesítmény: 2x 2 kW + 2x 1,5 kW + 3 kW sütő
- Standard: 1 db 53 x 34 cm-es ráccsal együtt
- 400V / 50Hz / 3 fázis 10000W
Megjegyzés: Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
+ A sütőtér rozsdamentes acélból készült, és tálcákhoz való vezetőkkel van ellátva
+ Tartalmaz egy rácsot a sütőbe
+ 1/1 GN tálcákkal kombinálva is használható
- Árammal működik
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09391540 |
|---|---|
| Szélesség | 600 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 870 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 49 kg |
| Bruttó súly | 49 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123217 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |






