Ennek a professzionális italhűtőnek a segítségével megmutathatja a vásárlóknak, hogy milyen italokat vagy rágcsálnivalókat kínál. Ez egy praktikus és kompakt asztali modell, amelynek belsejében LED-világítás segíti a termékkínálat bemutatását. Az italok mellett szendvicsek vagy más élelmiszerek hűtésére is használható. Ez az italhűtő csuklós ajtóval rendelkezik a könnyű hozzáférés érdekében, és dupla üvegezéssel rendelkezik, hogy az italokat a megfelelő hőmérsékleten tartsa. Az ajtó zárral van ellátva, hogy a vásárlók ne tudják kiszolgálni magukat. Van egy megvilágított kijelző is, amely reklámozásra használható.
Hatékony hűtőrendszer
Ezt a professzionális bemutatóhűtőt nagyon könnyű használni. Egy pillantással láthatja, hogy van-e elegendő készlet, és hogy mikor kell újratölteni. A hűtőszekrény két állítható rozsdamentes acél polccal, valamint állítható lábakkal rendelkezik, így szinte bármilyen felületre felállíthatja, és biztosan a helyén marad. Ventilátorral ellátott, hatékony hűtőrendszerrel rendelkezik, amely a CFC-mentes R600a hűtőközeget használja. A hőmérséklet 0 és +10°C közötti tartományban állítható. A jégképződés megelőzése érdekében ne állítsa túl alacsonyra a hőmérsékletet. A készülék legfeljebb 32°C-os környezeti hőmérsékletű területen használható.
Könnyen tisztítható
Ennek a professzionális készüléknek a tisztítása gyors és nagyon egyszerű. Először ürítse ki a hűtőszekrény tartalmát, és húzza ki a dugót a fali aljzatból. A polcok tisztításához használjon szivacsot és meleg, szappanos vizet. Ezután a polcokat a csap alatt leöblítheti, hogy eltávolítsa a szappanmaradványokat. Szárítsa meg ezeket jól egy puha ruhával, mielőtt visszahelyezné őket a hűtőszekrény belsejébe. A hűtőszekrény belseje és külseje egyaránt tisztítható, ha a felületeket nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel áttörli.
Jellemzők
- Egyajtós, dupla üvegezéssel
- Zárral rendelkezik
- LED-es világítás a belsejében
- Négy állítható láb
- Megvilágított kijelző a reklámokhoz
- Két állítható rozsdamentes acél polcot tartalmaz
Termékleírások
- Nettó súly: 25 kg
- Kapacitás: 50L
- Szín: fehér
- Belső méretek: B33,3 x D34,5 x H50,8cm
- Külső méretek: H80,5cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 120W
+ Zárral ellátott, csuklós üvegajtóval szerelve
+ Két állítható polccal és LED-es belső világítással rendelkezik
+ Professzionális italhűtő az italok és snackek hűtéséhez, tárolásához és bemutatásához
- Nem alkalmas nagyméretű tárgyak hűtésére
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09404000 |
|---|---|
| Szélesség | 460 mm |
| Hosszúság | 426 mm |
| Magasság | 805 mm |
| Anyag | Bevont acél |
| Nettó súly | 2,5 kg |
| Bruttó súly | 27 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | C |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126027 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 50 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |








