Ez az italhűtő ideális a különböző méretű palackok, dobozok és akár rágcsálnivalók bemutatására és tárolására. A dupla üvegezésű ajtónak és a beépített LED-világításnak köszönhetően a vendégek azonnal láthatják a kínálatot. A termékek vonzó promóciójához a dobozhűtő tetején található, háttérvilágítással ellátott reklámtáblát is használhatja. Belül négy rozsdamentes acél bevonatú polc található, amelyek tetszés szerint állíthatók. Végül az ajtó zárral van ellátva, és két kulcsot mellékelnek hozzá.
Speciális hűtőrendszer
Ez a luxus italhűtő egyedi hűtési ciklust tartalmaz, amelyet úgy építettek be, hogy megakadályozza a jégképződést. A hűtőrendszer ventilátorral is fel van szerelve, amely biztosítja, hogy a termékek mindegyike azonos hőmérsékleten maradjon. A hűtőhöz használt hűtőközeg R600a, amely mentes a CFC-től. A hőmérséklet beállításához egy felhasználóbarát digitális termosztát áll rendelkezésre, és a hőmérsékletet 0 és 10°C közötti tartományban állíthatja be. Az optimális használat érdekében ezt az italhűtőt olyan környezetbe kell helyeznie, ahol a környezeti hőmérséklet legfeljebb 32°C lehet. Ennek a professzionális modellnek a belseje alumínium védőréteggel van bevonva, amely segít a hőmérséklet egyenletes szinten tartásában és könnyen tisztítható.
Gyorsan tisztítható
A tiszta italhűtő fontos, mivel ezek a készülékek gyakran kiemelkedő helyen állnak vendéglátóipari vállalkozásában, és néha a vendégek számára is hozzáférhetőek. Ennek az italhűtőnek a tisztítása gyors és egyszerű. Először is kapcsolja ki, és húzza ki a dugót a fali aljzatból. Ezután egy nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg a belső és a külső felületet egyaránt. Fontos, hogy a tisztítás során ne használjon túl sok vizet, hogy megakadályozza a jég és a kondenzvíz kialakulását, amikor újra bekapcsolja. Ha végzett a tisztítással, szárítson meg mindent alaposan, és ne felejtse el megtisztítani az ajtócsíkokat is.
Jellemzők
- Egyszárnyú ajtóval rendelkezik
- R600a hűtőközeg, amely CFC-mentes
- Az ajtó dupla üvegezéssel és zárral rendelkezik
- Megvilágított kijelzővel a hirdetésekhez
- Négy kerékkel, kettő fékkel felszerelt
- Négy állítható rozsdamentes acél polcot tartalmaz
Termékleírások
- Nettó súly: 78 kg
- Kapacitás: 360 liter
- Szín: fehér
- Belső méretek: Sz48,4 x D43 x H157,9cm
- Külső méretek: Sz60,5 x D57,8 x H198cm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 205W
+ Könnyen tisztítható és karbantartható
+ Négy lengőkerék, kettő fékkel
+ Pántos ajtós italhűtő 360 literes kapacitással
- Az optimális hatékonysághoz 32°C alatti környezeti hőmérsékletre van szükség
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09404020 |
|---|---|
| Szélesség | 605 mm |
| Hosszúság | 578 mm |
| Magasság | 1980 mm |
| Anyag | Bevont acél |
| Nettó súly | 78 kg |
| Bruttó súly | 83 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | D |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126041 |
| Vámtarifaszám | 8418501990 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 360 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |








