A japán mandolin HENDI Shōgun 将軍, valamint a Japánban gyártott prémium minőségű eszköz. Nem ok nélkül, a japán pengékről azt mondják, hogy a világ legjobbjai. A vágás minősége hasonló a professzionális késekhez, de a mandolin szeleteket, julienne-t vagy növényi dekorációkat készít, amelyek mindig tökéletesek, egyenletesek és sokkal gyorsabban működnek, mint egy kés. A mandoline beépített lapos pengével rendelkezik – a vágási vastagság könnyen és egyenletesen állítható. 3 cserélhető julienne pengével is rendelkezik, amelyek különböző fogközökkel rendelkeznek.
Mellékelve: 3 cserélhető fogazott penge a julienne vágásához: 1 mm, 2 mm, 8 mm vastag.
Japán SUS 420J2 rozsdamentes acélból készült pengék.
ABS-ből készült test.
A vágási vastagság sima és egyszerű beállítása: 1–5 mm.
A következőkkel kompatibilis:
– lapos, beépített penge, amely nagyon vékony, szinte átlátszó szeleteket vág,
– polipropilénből készült ujjvédő/tartó az ujjak védelmére és a zöldségek/gyümölcsök lefogására vágás közben.
Mosogatógépben nem mosható.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 221280 |
|---|---|
| Szélesség | 158 mm |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 47 mm |
| Anyag | ABS (Akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Nettó súly | 0,55 kg |
| Bruttó súly | 0,68 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369221280 |
| Vámtarifaszám | 82100000 |





