Ha a jégkockák túl nagyok, akkor ezzel a jégtörővel összetörheti őket, hogy italai kellemesen hidegek maradjanak. Amikor a zúzott jég elolvad, az ital egy kicsit jobban felhígul. Ezért a zúzott jeget elsősorban olyan italokhoz, mint a koktélok.
Stabil jégtörő
Ez a fekete jégtörő polikarbonát testtel és négy gumilábbal rendelkezik, hogy stabilan álljon a munkalapon. A tartály alumíniumból készült, és biztonsági érzékelővel ellátott fedéllel rendelkezik. Ha a fedél nyitva van, a jégzúzó nem működik. Ha a fedél megfelelően zárva van, akkor bekapcsolhatja. Az alumíniumtartály belsejében egy éles penge található, amely a jég összetörésére szolgál. A zúzott jég a kifolyónyíláson jön ki, így könnyen elhelyezhet alatta egy edényt, hogy felfogja a zúzott jeget.
Jégzúzási kapacitás
A jégtörő könnyen kezelhető. Először töltse meg a 3 literes alumíniumtartályt jégkockákkal. Zárja le szorosan a fedelet, és helyezzen egy gyűjtőtálcát a kifolyócső alá. Kapcsolja be a gépet a be/kikapcsoló gombbal, és körülbelül 30 másodperc múlva a jégkockák zúzott jéggé alakulnak. Amikor az összes jég összetört, kapcsolja ki a gépet. Várja meg, amíg a penge megáll a forgásban, mielőtt kinyitná a fedelet. Ezután újratöltheti a tartályt, hogy újabb adag zúzott jeget készíthessen.
Biztonságos működés
Mint már említettük, a fedél rögzítve van, és egy biztonsági érzékelő gondoskodik arról, hogy a gép azonnal leálljon, ha a fedél nyitva van. Egy biztonsági kapcsoló is található rajta, amely biztosítja, hogy a jégzúzó leálljon, ha rövidzárlat vagy túlterhelés történik. A gép újraindításához várnia kell egy kicsit, amíg lehűl, és csak ezután kapcsolhatja vissza a jégzúzót.
A jégdaráló tisztítása
Ahhoz, hogy a jégtörő optimálisan működjön, rendszeresen tisztítani kell. Fontos, hogy a jégzúzót ne a csap alatt tisztítsa. Húzza ki a konnektorból, és óvatosan vegye ki a pengékkel ellátott tartályt. Tisztítsa meg meleg, nedves szivaccsal, enyhe mosószerrel. Ezután öblítse le a tartályt hideg szivaccsal. Legyen óvatos az éles pengékkel! A motort nedves ruhával vagy tisztító spray-vel tisztíthatja. Győződjön meg róla, hogy minden alkatrész alaposan megszáradt, mielőtt újra összeszerelné a jégdarálót.
Szeretné, ha italai hűvösek maradnának, de nincs kedve kézzel jégkockákat aprítani? Akkor ez a gyönyörű jégtörő jó befektetés. Ha bármilyen kérdése van ezzel a jégtörővel kapcsolatban, kérjük, forduljon szakembereinkhez.
Jellemzők
- Háromliteres alumínium tartály
- 30 másodperces gyártási idő
- A fedélben biztonsági érzékelővel ellátva
- Kényelmes kivezetés a zúzott jég összegyűjtéséhez
Termékleírások
- Nettó súly: 5,5 kg
- Tartály kapacitása: 3 liter
- Méretek készülék: Szélesség: 17 x 32 x 54cm
- 230V / 50 Hz / 1 fázis 200W
+ Erős polikarbonát és alumínium ház
+ 3 literes tartály
+ Zúzott jég mindössze 30 másodperc alatt
- Csak jégkockákhoz használható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08400300 |
|---|---|
| Szélesség | 170 mm |
| Hosszúság | 320 mm |
| Magasság | 540 mm |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Nettó súly | 5.5 kg |
| Bruttó súly | 7,2 kg |
| Szín | Fekete |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783979363 |
| Vámtarifaszám | 8479820090 |
| Kapacitás | 3 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |










