A HENDI vákumkamrás csomagológép gyors és precíz zárást biztosít a hatékony élelmiszertárolás és -előkészítés érdekében. Állítható vákuum- és zárási időket, automatikus működést, valamint pácoló funkciót kínál a nagyobb sokoldalúság érdekében. Sima és dombornyomott zsákokhoz egyaránt alkalmas.
Rozsdamentes acélból készült ház.
Alumínium ötvözetből készült kamra 5052.
Sötét átlátszó PMMA fedél.
A domború fedél és a konkáv alj nagyobb adagokhoz illeszkedik.
Az alacsony szivárgású tömítés megbízható tömítést biztosít.
Tiszta digitális kijelző és mérőóra a pontos vákuumszabályozás érdekében.
Állítható vákuumidő: 5–90 mp.
Állítható zárási idő: 0,5–6 mp.
300mm-es zárócsík.
Marináló funkció programozható ciklusokkal (9–99 perc).
Az automatikus ciklus akkor indul, amikor a fedél zárva van.
Olajszivattyú a gyors vákuumteljesítmény érdekében.
Szivattyúteljesítmény: 133,3 l/perc
Sima és dombornyomott zsákokkal kompatibilis.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 201435 |
|---|---|
| Szélesség | 425 mm |
| Hosszúság | 367 mm |
| Magasság | 364 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 23,83 kg |
| Bruttó súly | 26,2 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369201435 |
| Vámtarifaszám | 84224000 |





