Ha ezt a professzionális főzőlapot a konyhájában helyezi el, akkor tudja, hogy kiváló minőségű, és ezért hosszú ideig fog tartani. Ez a robusztus, kétégős főzőlap minden vendéglátóipari konyhában, legyen szó éttermekről, ebédlőkről, szállodákról vagy vendéglátóipari létesítményekről, nagy értéket képvisel. Kompakt méretének köszönhetően ezt a főzőlapot gyorsan áthelyezheti a konyha egy másik helyére, vagy akár magával viheti olyan rendezvényekre, ahol főzésre van szükség.
Nagyméretű, praktikus gombok
Ez a rendkívül tartós konstrukció nagyméretű forgatható gombokkal rendelkezik, amelyek egymástól függetlenül működnek. A főzőlapok öntöttvasból készültek, így a főzőlapra helyezett edények és serpenyők egyenletesen melegednek. Extra erős konyhai készülék a monoblokk főzőlap miatt. A készülék biztonsági kapcsolóval rendelkezik a túlmelegedés megakadályozására. A hőmérséklet hat fokozatban állítható 90 és 450ºC között. Ez a tűzhely négyégős modellben is kapható. Ha nem szeretné a főzőlapot asztalra helyezni, rendelje meg a készülékhez megfelelő rozsdamentes acél alapot.
Lekerekített sarkok a szennyeződések felhalmozódásának elkerülése érdekében
A főzőlap rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik. Ez nagyon megkönnyíti a tisztítást, mivel nem kell a zugokba és a résekbe nyúlkálnia, hogy eltávolítsa az ételmaradékokat. Egy ronggyal, némi meleg vízzel és egy csipetnyi enyhe mosószerrel e főzőlap összes sima felülete pillanatok alatt tisztára törölhető. Mielőtt újra használná a készüléket, törölje szárazra egy puha ruhával. Ezzel a rozsdamentes acélon lévő csíkokat is megelőzheti.
Tulajdonságok
- Könnyen tisztítható
- Extra szilárdság a mélyhúzott monoblokk miatt
- Öntöttvas főzőlapok
- Túlmelegedés elleni védelem biztonsági kapcsolóval
- Nagyon tartós konstrukció
- Hőmérsékletszabályozás 90 - 450°C között 6 fokozatban
- Kompakt méret a könnyű elhelyezéshez
Termékleírások
- Nettó súly: 13 kg
- Méretek: B40 x D60 x H24cm
- Teljesítmény: 2 kW + 1,5 kW
- 230V / 50Hz / 1fázis 3500W
Megjegyzés: Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
Négyégős modellben is kapható, és könnyen kombinálható 600-as sorozatú vázzal.
+ Alkalmas főzősorba történő beépítésre
+ rozsdamentes acélból készült sima és könnyen tisztítható felületek
+ Nagy, felhasználóbarát gombok a könnyű kezelhetőség érdekében
- Dugó nélkül szállítjuk
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09391550 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 1,3 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123224 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |






