A HENDI készlet: A változtatható sebességű, habverővel + falra szerelhető tartóval ellátott 350-es stift turmixgép megkönnyíti a keverést és a habverést. A tartós meghajtóegységet úgy tervezték, hogy kitartson és ellenálljon a napi használatnak. Az állványnak köszönhetően az egész készlet könnyen tárolható.
Akár 80 l-es kapacitás.
A készlet tartalma: 400 mm hosszú keverőtengely, 250 mm hosszú habverőtengely – 18/8 rozsdamentes acélból készült, és falra szerelhető állvány.
A különböző tengelyek külön megvásárolhatók: 222232, 222225, 222256, 222263.
A meghajtóegység háza tartós fekete poliamidból készült, üvegszállal erősítve.
AISI304 rozsdamentes acélból készült eltávolítható penge.
A készlet része: egy kis készlet a penge szétszereléséhez.
A változtatható fordulatszám egy gombbal finoman szabályozható: 4000 és 16000 ford./perc között.
Szellőző motor.
A biztonsági gomb megakadályozza a készülék véletlen bekapcsolását.
A Zár gomb folyamatos működést tesz lehetővé anélkül, hogy megnyomná a gombot.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 222393 |
|---|---|
| Szélesség | 324 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Magasság | 816 mm |
| Anyag | PA (Poliamid/Nejlon) |
| Nettó súly | 4,64 kg |
| Bruttó súly | 5,74 kg |
| Szín | Fekete |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369222393 |
| Vámtarifaszám | 85094000 |
| Gyártó | Hendi |





