Töltse meg kolbászait gyorsan és hatékonyan ezzel az automata kolbásztöltővel, amely 10 literes töltési kapacitást kínál. Ez a professzionális kolbásztöltő teljesen rozsdamentes acélból készült, és négy darab 16, 22, 32 és 38 mm átmérőjű töltőcsővel rendelkezik. A kolbásztöltő működtetéséhez egy lábpedált is tartalmaz, így a keze szabad a kolbászok töltésére és forgatására. A készülék nyomólapja szilikonos tömítéssel rendelkezik, amely szivárgásmentes és eltávolítható. Ez a professzionális kolbásztöltő 10 töltési sebességgel rendelkezik 0-100 között, így mindig a pontos adagoláshoz szükséges sebességgel rendelkezik.
Automatikus kolbásztöltő
A kolbászok elkészítéséhez először válassza ki a kívánt töltőcsőméretet. Helyezze a töltőcsövet a kolbásztöltőre. Ezután döntse meg a tartályt, és töltse meg a kívánt hozzávalókkal. Ezután csúsztassa a bélést vagy műbélést a töltőcsőre. Válassza ki a megfelelő sebességet, és a töltés megkezdéséhez működtesse a lábpedált. Két kézzel gyorsan tölthet és forgathat kolbászt, így pillanatok alatt nagy mennyiségű kolbászt készíthet. Ez az automata kolbásztöltő vészleállítóval rendelkezik a kolbásztöltő elindításához vagy leállításához. A digitális kijelző mutatja a pontos sebességet, amely az érintőgombokkal könnyen beállítható.
Egyszerűen tisztán tartható
A jó higiénia érdekében az élelmiszerekkel közvetlenül érintkező professzionális konyhai berendezéseket megfelelően kell tisztítani. Ez a prémium kolbásztöltő rozsdamentes acélból készült, amely nagyon könnyen tisztítható és higiénikusan tartható. Mindössze egy nedves ruhára van szüksége egy kis enyhe mosószerrel, hogy letörölje a felületeket. Az alapos tisztításhoz a nyomólap eltávolítható. Ügyeljen arra, hogy minden alkatrészt megszárítson, mielőtt újra összeszerelné és újra használná a gépet.
Jellemzők
- 10 sebességfokozat a tökéletes adagoláshoz
- Rozsdamentes acél ház, alaplemez, tengely és nyomólemez
- Szilikon tömítéssel ellátott nyomólemez, kivehető és szivárgásmentes
- A megdöntött tál könnyen tölthető és könnyen tisztítható
- Vészkapcsoló indításhoz és leállításhoz
Termékleírások
- Nettó súly: 26,5 kg
- Töltési kapacitás: 10 liter
- Készülék méretei: Szélesség 37 x mélység 32 x magasság 63,5cm
- Palack méretei: 1,5 m Ø21,5 x 27cm
- Kimeneti henger átmérője: Ø5cm
- Sebesség: 2-7mm/s
- 230V / 50Hz / 1fázis 260W
Tartalmazza a
- Négy cső különböző méretben, többek között: Ø16mm, Ø22mm, Ø32mm és Ø38mm
- Lábpedál
Megjegyzés: A gép címkéjén szereplő teljesítmény nem helytálló. A helyes teljesítmény 260W.
+ Professzionális és automatikus kolbásztöltő 10L töltési kapacitással
+ Lábpedál a lábműködtetéshez
+ Négy különböző méretű töltőcsövet tartalmaz
- Függőleges modell, amely igényli a rendelkezésre álló pultterületet
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09368450 |
|---|---|
| Szélesség | 370 mm |
| Hosszúság | 320 mm |
| Magasság | 635 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 26.5 kg |
| Bruttó súly | 31 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365347603 |
| Vámtarifaszám | 8438500000 |
| Kapacitás | 10 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |








