A hentesüzletekben és más vendéglátóipari konyhákban naponta sok kolbászt töltenek meg. Töltse meg gyorsan és hatékonyan a kolbászokat ezzel a 20 literes töltőkapacitású automata kolbásztöltővel. Ez a professzionális kolbásztöltő teljesen rozsdamentes acélból készült, és négy darab 16, 22, 32 és 38 mm átmérőjű töltőcsővel rendelkezik. A kolbásztöltő működtetéséhez egy lábpedált is kap, így a keze szabadon marad a hatékony töltéshez és a kolbászok forgatásához. A nyomólemezen van egy lyuk a szellőztetéshez, és tömítéssel van lezárva. Így a forgatás során a lehető legkevesebb levegő kerül a kolbászokba. A kolbásztöltő tíz különböző sebességgel működhet, így mindig a tökéletes adagoláshoz szükséges sebességet használhatja.
Automatikus kolbásztöltő
A kolbászok elkészítéséhez először válassza ki a töltőcső kívánt méretét. Helyezze a töltőcsövet a kolbásztöltőre. Ezután döntse meg a tartályt, és töltse meg a kívánt hozzávalókkal. Ezután csúsztassa a bélést vagy műbélést a töltőcsőre. Válassza ki a megfelelő sebességet, és a töltés megkezdéséhez működtesse a lábpedált. Két kézzel gyorsan tölthet és forgathat kolbászt, így pillanatok alatt nagy mennyiségű kolbászt készíthet.
Könnyen tisztítható
Ez az automata kolbásztöltő rozsdamentes acélból készült, így könnyen tisztítható. A töltőcsövek és a tartály kivehető, és mosogatógépben tisztítható. A nyomólapot nedves ruhával és fertőtlenítőszerrel tisztítsa meg. Ezután rakja vissza az összes alkatrészt, és a kolbásztöltője készen áll a következő használatra.
Jellemzők
- Rozsdamentes acél ház, alaplap, tengely és nyomólemez
- A nyomólemez tömítéssel van lezárva
- A kimeneti rész egyszerre eltávolítható
- Nyomólemez szellőzőnyílással
- 10 sebességfokozat a tökéletes adagoláshoz
Termékleírások
- Nettó súly: 43 kg
- Töltési kapacitás: 20L
- Henger méretei: A palack mérete: Ø27,5 x 41cm
- Méretek készülék: Sz43 x D33 x H81cm
- Kilépő henger átmérője: 1,5 mm: Ø5mm
- 230V / 50Hz / 1fázis 120W
Tartalmazza a címet
- Négy rozsdamentes acél töltőcső Ø16mm, Ø22mm, Ø32mm és Ø38mm méretben
- Lábpedál (kábel hossza 1,93 m)
+ Négy különböző méretű töltőcsővel rendelkezik a keskeny és vastagabb kolbászok számára
+ Lábpedál a könnyű, lábbal történő működtetés érdekében
+ A különböző alkatrészek mosogatógépben tisztíthatóak
- Függőleges modell, amely igényli a rendelkezésre álló helyet a pulton
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300458 |
|---|---|
| Szélesség | 430 mm |
| Hosszúság | 330 mm |
| Magasság | 810 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 43 kg |
| Bruttó súly | 56 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632122067 |
| Vámtarifaszám | 8438500000 |
| Kapacitás | 20 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |









