Mivel a kolbászok kézzel történő elkészítése nehéz és időigényes feladat, ez a készülék értékes kiegészítője minden hentesüzletnek. Ez a professzionális kolbásztöltő teljesen rozsdamentes acélból készült, és 3 literes töltési kapacitással rendelkezik. A kolbásztöltő négy rozsdamentes acél töltőcsővel rendelkezik, amelyek átmérője 16, 22, 32 és 38 mm. A nyomólap tartalmaz egy lyukat a szellőztetéshez, és tömítéssel van ellátva. A nyomólemez segítségével kézzel, egy kurbli segítségével nyomja a húst a töltőcsőbe. Ezzel a robusztus kolbásztöltővel két sebességgel forgathatja a kolbászokat.
Egyszerű és ellenőrzött kolbászkészítés
A kolbászok készítéséhez ezzel a robusztus kolbásztöltővel a négy töltőcső egyikét használhatja. A töltőcsövek határozzák meg a kolbászok vastagságát. Egyszerűen döntse maga felé a tartályt, és töltse meg a hozzávalókkal. A kolbász készítéséhez használt bél a töltőcsövön átcsúszik, és erősen kell tartani. Forgassa el a kurblit, és az összetevők belenyomódnak a töltőcsőbe. Fontos, hogy a burkolatot a lehető legszorosabban töltse meg, és ne kerüljön bele levegő. Amikor a kolbász elkészült, forgassa meg néhányszor, és vegye ki a töltőcsőből.
Mosogatógépben mosható
Mivel ezt a készüléket friss alapanyagokkal használják, használat után megfelelően meg kell tisztítani. Ennek megkönnyítésére a tartály és a töltőcsövek könnyen eltávolíthatók. Mivel az alkatrészek rozsdamentes acélból készültek, mosogatógépben tisztíthatók. A nyomólaphoz használjon fertőtlenítőszert és egy nedves ruhát. A tisztítás után a kolbásztöltő újra összeszerelhető. Továbbá a kolbásztöltő négy gumilábbal van ellátva, hogy használat közben csúszásmentesen lehessen elhelyezni.
Jellemzők
- Rozsdamentes acél ház, alaplemez, tengely és nyomólemez
- A préslemez tömítéssel van lezárva
- A kimeneti rész egyszerre eltávolítható
- Két sebesség a tökéletes adagoláshoz
- Négy gumilábon áll
- Nyomólemez szellőzőnyílással
Termékleírások
- Nettó súly: 11 kg
- Töltési kapacitás: 3 liter
- Palack méretei: A palack mérete: Ø14 x 20cm
- Készülék méretei: Szélesség 57 x mélység 30 x magasság 34cm
- Kimeneti henger átmérője: 1,5 mm: Ø5cm
Tartalmazza a címet
- Négy rozsdamentes acél töltőcső Ø16mm, Ø22mm, Ø32mm és Ø38mm méretben
+ Vízszintes modell, amely bármilyen pulton elfér
+ Négy különböző méretű töltőcsővel rendelkezik
+ Az alkatrészek mosogatógépben tisztíthatók
- Kézi működtetés
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300467 |
|---|---|
| Szélesség | 570 mm |
| Hosszúság | 300 mm |
| Magasság | 340 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,1 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632122029 |
| Vámtarifaszám | 8438500000 |
| Kapacitás | 3 liter |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








