Ezzel a digitális modellel a kombinált gőzölős sütővel párolhatja a húst, halat vagy zöldséget, és a vitaminok, az íz és a szín hosszabb ideig megmarad, mint más főzési módszerekkel. A gőzölés megakadályozza az ételek kiszáradását is, és remekül mutat a vendégek tányérján. A forró levegő és a gőz kombinációja teszi ezt a kombi gőzsütőt sokoldalú konyhai eszközzé, amellyel számos konyhai eszközt helyettesíthet. Ez a kombi gőzsütő ideális 1/1 GN tálcákkal, vagy 60 x 40 cm-es sütőtálcákkal való használatra. Egyszerre akár tíz tálca számára is van kapacitás.
Felhasználóbarát kezelőpanel
Ez a kombi gőzsütő nagy teljesítményű rozsdamentes acél fűtőelemekkel rendelkezik, amelyek biztosítják a teljes és hatékony hőelosztást, így a húsok és halak egyenletesen sülnek meg. Ezenkívül a kombi gőzsütő három ventilátorral van felszerelve, fordított funkcióval és dupla athermikus üvegezéssel. Az ajtó nagyon könnyen állítható, az ajtótömítés pedig élelmiszeripari szilikonból készült. A belső világításnak köszönhetően könnyen látható, hogy hol tart a főzési folyamat. A készülékhez tartozik egy vízbevezetés szeleppel a gőz előállításához, valamint egy vízkivezetés. Ez egy teljesen személyre szabható gép, egyszerű digitális kijelzővel és érintőgombokkal. Több előre beállított program áll rendelkezésre három állítható fázissal, beleértve a gőzszintet, a hőmérsékletet és az időt. Az előre beállított programokat a fázisgomb segítségével állíthatja be. Lehetőség van egy előre beállított program beállítására és a kombi gőzsütő memóriájában való tárolására is.
Könnyed tisztítás
A kombi gőzsütő tisztítása előtt fontos, hogy a készülék teljesen kihűljön. A ház, az ajtó és a belső kamra rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik. Ez nagyon egyszerűvé teszi a tisztítást. Egy puha ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel gyorsan és alaposan letörölheti a sima felületeket. Az ajtó üvegének tisztításához csak meleg vízre van szükség.
Jellemzők
- Széles hőmérséklet-tartomány, 30-270°C között
- Állítható gőzszabályozás 0-100%-os gőzmennyiségtől
- 99 előre beállított program három fázissal
- Érintésvezérlés és LCD kijelző a páratartalom, a hőmérséklet és az idő kijelzéséhez
Termékleírások
- Nettó súly: 105 kg
- Kapacitás: 10 x 1/1 GN, vagy 10 x 60 x 40 cm-es tálca
- Tálcák távolsága: 7 cm
- Méretek: Méretek: W82 x D87 x H101cm
- 400V / 50Hz / 3 fázis 11800W
Tartalmazza a következőket:
- Egy sütőrács
+ Három fordított funkcióval ellátott ventilátorral
+ Rozsdamentes acélból készült a gyors és könnyű tisztítás érdekében
+ Könnyen kezelhető digitális gombok a hőmérséklet, az időzítő és a gőz beállítására
- Nehéz - nehéz lehet mozgatni
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08500210 |
|---|---|
| Szélesség | 820 mm |
| Hosszúság | 870 mm |
| Magasság | 1010 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,05 kg |
| Bruttó súly | 117 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783965199 |
| Vámtarifaszám | 8514198000 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |










