Ezzel az analóg modellel a kombi gőzsütővel párolhatja a húst, halat vagy zöldséget, és a vitaminok, az íz és a szín hosszabb ideig megmarad, mint más főzési módszerekkel. A gőzölés megakadályozza az ételek kiszáradását is, és remekül mutat a vendégek tányérján. A forró levegő és a gőz kombinációja teszi ezt a kombi gőzsütőt sokoldalú konyhai eszközzé, amellyel számos konyhai eszközt helyettesíthet. Ez a kombi gőzsütő ideális 1/1 GN tálcákkal, vagy 60 x 40 cm-es sütőtálcákkal való használatra. Egyszerre akár hat tálca számára is van kapacitás.
Kényelmes vezérlőgombok
Ez a kombi gőzsütő nagy teljesítményű rozsdamentes acél fűtőelemekkel rendelkezik, amelyek biztosítják a teljes és hatékony hőelosztást, hogy a hús és a hal egyenletesen süljön meg. n emellett a kombi gőzsütő két ventilátorral van felszerelve, fordított funkcióval és dupla athermikus üvegezéssel. Az ajtó nagyon könnyen beállítható, az ajtótömítés pedig élelmiszeripari szilikonból készült. A belső lámpa segítségével könnyen látható, hogy hol tart a sütési folyamat. A készülékhez tartozik egy vízbevezető szeleppel ellátott vízbevezetés a gőz előállításához, valamint egy vízkivezetés. Ez egy teljesen személyre szabható gép, egyszerű analóg vezérléssel. Van egy gomb az időzítő, a hőmérséklet-tartomány és a felhasznált gőzmennyiség szabályozására. Van egy hőmérséklet-jelző lámpa is, amely jelzi, ha a kombi gőzsütő elérte a beállított hőmérsékletet. Az utolsó gomb a gőzszabályozás beállítására szolgál.
Könnyű tisztítás
A kombi gőzsütő tisztítása előtt fontos, hogy gondoskodjon arról, hogy az teljesen kihűljön. A ház, az ajtó és a belső kamra rozsdamentes acélból készült és lekerekített sarkokkal rendelkezik. Ez nagyon egyszerűvé teszi a tisztítást. Egy puha ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel gyorsan és alaposan letörölheti a sima felületeket. Az ajtó üvegének tisztításához csak meleg vízre van szükség.
Jellemzők
- Biztonsági kapcsoló a túlmelegedés ellen
- Széles hőmérséklet-tartomány, 50-270°C között
- Állítható gőzszabályozás 0-100%-os gőzmennyiségtől
- Hatékony hőelosztás a szellőzőrendszernek köszönhetően
- Könnyen kezelhető analóg vezérlés a gőz, a hőmérséklet és az időzítő számára
Termékleírások
- Nettó súly: 79 kg
- Kapacitás: 6 x 1/1 GN tálca, vagy 6 x 60x40 cm-es süteményes tálca
- Tálcatávolság: 7 cm
- Méretek: Méretek: Sz82 x D87 x H72cm
- 400V / 50Hz / 3 fázis 7900W
Tartalmazza a következőket:
- Egy sütőrács
+ Ideális pároláshoz, sütéshez, pároláshoz, sütéshez, különböző ételek sütéséhez
+ Rozsdamentes acélból készült a gyors és könnyű tisztítás érdekében
+ Könnyen kezelhető analóg gombok a hőmérséklet, az időzítő és a gőz beállításához
- Nehéz - nehéz lehet mozgatni
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 08500206 |
|---|---|
| Szélesség | 820 mm |
| Hosszúság | 870 mm |
| Magasság | 720 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 79 kg |
| Bruttó súly | 89 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783928835 |
| Vámtarifaszám | 8514198000 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |










