Termelési kapacitás: 105-140 edény/nap.
Tálcatartó térköze: 68 mm.
2 ventilátor automatikus irányváltással.
Kompatibilis a sütő aljával: 229521.
18/8 rozsdamentes acélból készült.
Sűrített kamra lekerekített sarkokkal az egyszerű tisztítás érdekében.
Hőszigetelés a hő megtartására – energiahatékony és biztonságos.
LED-világítással a főzési folyamat tisztánlátásához.
Csepptálca beépített lefolyóval az ajtóban a hatékony kondenzáció-kezelés érdekében.
Az állítható lábak stabil és vízszintes elhelyezést biztosítanak.
Az ajtó jellemzői:
A dupla üvegezésű ajtó érintésre hideg marad – a rétegek közötti természetes légáramlás biztosítja a hőelvezetést.
4 helyzetben rögzíthető: 60°, 90°, 120° és 180°.
Jobb oldalon zsanérral.
Eltávolítható belső üvegtábla.
Vastag szilikonból készült ajtótömítés, a házba szerelve.
Vízvédelmi besorolás: IPX4.
Szükséges csatlakozások: elektromos áram, kezelt víz és vízelvezető rendszer.
Elektromechanikusan működött 3 vezérlőgombbal.
Hőmérsékleti ellenállás: 100°C és 270°C között.
Időzítő: akár 120 perc vagy folyamatos működés.
2 sütési mód:
- Konvekciós
- Konvekciós gőz (kombi)
A gőz a víz közvetlenül a ventilátorra permetezésével jön létre.
Elektronikusan vezérelt 5 lépésben a pontos páratartalom-szabályozás érdekében.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 219928 |
|---|---|
| Szélesség | 855 mm |
| Hosszúság | 730 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Kétrétegű üveg |
| Nettó súly | 77,485 kg |
| Bruttó súly | 9,4 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369219928 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |

