Kompakt fűtött ételkijelzőt keres, hogy kis mennyiségű forró ételt megfelelő hőmérsékleten tartson? Akkor válassza ezt a 25 literes űrtartalmú és 55 cm széles fűtött ételkiállítást. A kijelző egyetlen rögzített, krómozott ráccsal rendelkezik. A display hátulján egy lengőajtó található a gyors kiszolgálás és feltöltés érdekében. Az elülső részen egy vonzó, ívelt ablak található, amely nagyon vonzóvá teszi a bemutatott termékek megjelenését. A rozsdamentes acélszerkezetnek és a krómozott kivitelnek köszönhetően ez a vitrin évekig kitart, és nagy igénybevételnek is ellenáll.
Hőmérséklet 30 és 90ºC között
A nagy teljesítményű fűtőelem hatékony hőelosztást biztosít a vitrin belsejében. Így minden termék egyenletesen a megfelelő hőmérsékleten marad. Az élelmiszerek kiszáradásának megakadályozása érdekében a fűtött ételvitrin levegőpárásító tartállyal rendelkezik. A felhasználóbarát analóg gombbal 30 és 90ºC között állítható be a hőmérséklet. A kijelző egy jelzőfénnyel is fel van szerelve, amely jelzi, ha a kiválasztott hőmérsékletet elérte
Tisztítás kevés vízzel
Ha meg akarja tisztítani a kijelzőt, saját biztonsága érdekében először kapcsolja ki. A belső és külső felületet nedves ruhával, enyhe tisztítószerrel és kevés vízzel kell megtisztítani. Ez megakadályozza a páralecsapódást. A tisztítás után célszerű továbbá minden alkatrészt és felületet puha ruhával szárazra törölni.
- Professzionális forró kijelző - 1 szint - 55 cm - 25L
- Ideális forró szendvicsekhez, előételekhez és snackekhez
- Rozsdamentes acélszerkezet, krómozott kivitelben
- Gyönyörű ívelt üvegablak az elején
- Pántos ajtó hátul
- Üvegablakok négy oldalon
- Felszerelve 1 fix polccal (króm)
- Nagy teljesítményű fűtőelem
- Hatékony hőelosztás
- Felszerelve párásító tartállyal
- Analóg gomb a hőmérséklet beállításához
- A hőmérséklet fokozatmentesen állítható 30-90 C-ig
- Hőmérséklet-ellenőrző lámpával
- Könnyen tisztítható
- Fix lábakkal
- Nettó súly: 12,4 kg
- Belső méretek: Szélesség 545 x mélység 341 x magasság 191 mm
- Méretek: Szélesség 554 x magasság 376 x magasság 311 mm
- 230V/50Hz/1fázis 800 Watt
- Nettó súly: 12,4 kg
- Belső méretek: B54,5 x D34,1 x H19,1cm
- Külső méretek: H31,1cm
- 230V/50Hz/1fázis 800W
+ Kompakt, fűtött ételkiállítás 25 literes űrtartalommal és 55 cm szélességgel
+ Méretéből adódóan pultra vagy asztalra helyezhető
+ A hőmérséklet könnyen beállítható analóg módon
+ Könnyen és gyorsan tisztítható
- A mellékelt polc nem kivehető vagy magassága nem állíthatóNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400770 |
|---|---|
| Szélesség | 554 mm |
| Hosszúság | 376 mm |
| Magasság | 311 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 12.4 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632122081 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 25 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





