Ebben a kompakt, fűtött élelmiszer-kijelzőben melegen tarthatja a pékárut és a rágcsálnivalókat vásárlói számára. Ez az ideális konyhai eszköz, amely elfér egy pulton, asztalon vagy pulton. A vitrin 45 literes űrtartalmú és 55 cm széles. Az elülső, szépen ívelt ablak biztosítja a termékek vonzó és professzionális bemutatását. A vitrin hátsó része csuklós ajtókkal van ellátva a könnyű utántöltés vagy a vásárlók gyors étkeztetésének biztosítása érdekében. Mind a négy oldalon üvegablakok biztosítják, hogy a termékek jól láthatóak legyenek. A két belső polc krómozott és nem állítható magasságú.
A termékek egyenletes felmelegítése
Annak érdekében, hogy a fűtött ételek kijelzőjében lévő ételek egyenletesen melegedjenek fel, a kijelzőt nagy teljesítményű fűtőelemmel szerelték fel. Ezenkívül van egy levegőpárásító tartály, amely megakadályozza az élelmiszerek gyors kiszáradását. Az analóg gombbal könnyedén beállíthatja a hőmérsékletet 30 és 90ºC között. A visszajelző lámpa jelzi, ha a kijelző a megfelelő hőmérsékletet éri el
Gyors és higiénikus tisztítás
A higiénia minden vendéglátóhelyen nagyon fontos. Ön is szeretné, ha a vásárlók szeme előtt álló vitrin tisztának tűnne. Mielőtt elkezdené a tisztítást, kapcsolja ki a vitrint. Ezután nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg az üveget. A polcokat is megtisztíthatja egy ronggyal és némi szappanos vízzel. A tisztítás után töröljön le mindent alaposan. Arra is ügyeljen, hogy ne használjon túl sok vizet a tisztítás során, hogy elkerülje a páralecsapódást.
- Professzionális forró kijelző - 2 szintes - 55 cm - 45L
- Ideális forró szendvicsek, előételek és snackek számára
- Rozsdamentes acélszerkezet, krómozott kivitelben
- Gyönyörű ívelt üvegablak az elején
- Pántos ajtók hátul
- Üvegablakok négy oldalon
- 2 fix polccal felszerelve (króm)
- Nagy teljesítményű fűtőelem
- Hatékony hőelosztás
- Felszerelve párásító tartállyal
- Analóg gomb a hőmérséklet beállításához
- A hőmérséklet fokozatmentesen állítható 30-90 C-ig
- Hőmérséklet-ellenőrző lámpával
- Könnyen tisztítható
- Fix lábakkal
- Nettó súly: 15 kg
- Belső méretek: Szélesség: 545 x 341 x magasság: 256 mm
- Méretek: Szélesség: 554 x mélység: 376 x magasság: 376 mm
- 230V/50Hz/1fázis 800 Watt
- Nettó súly: 15 kg
- Belső méretek: B54,5 x D341 x H25,6cm
- Külső méretek: H37,6cm
- 230V/50Hz/1fázis 800W
+ Kis 45 literes kapacitású fűtött élelmiszer vitrin, 55 cm széles
+ Ideális pultra vagy asztalra helyezhető bármely vendéglátóipari létesítményben
+ A hőmérséklet 30 és 90ºC között állítható
+ Könnyen tisztítható nedves ruhával és szappanos vízzel
- A mellékelt polcok nem kivehetők vagy állíthatóakNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400775 |
|---|---|
| Szélesség | 554 mm |
| Hosszúság | 376 mm |
| Magasság | 376 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 1,5 kg |
| Bruttó súly | 17 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121404 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 45 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





