Ez a fényűző fűtött ételkiállító 160 literes kapacitással rendelkezik, és professzionális használatra alkalmas szállodákban, éttermekben, kávézókban és más vendéglátóipari létesítményekben. Amellett, hogy a forró ételeket megfelelő hőmérsékleten tartja, az elülső ívelt ablak jó rálátást biztosít a kiállított ételekre. A fűtött ételkiállítás elöl világítással is rendelkezik, így a pékárukat, rágcsálnivalókat és előételeket vonzó módon mutathatja be vásárlóinak. Hátul tolóajtók találhatók a termékek egyszerű kiszolgálása érdekében. A fűtött ételkiállítás három állítható és kivehető krómozott polccal rendelkezik.
Analóg hőmérséklet-beállítás
A rozsdamentes acélszerkezet krómozott kivitelű és hosszú élettartamú. A vitrin mind a négy oldalán üvegablakokkal rendelkezik. A nagy teljesítményű fűtőelem hatékony hőelosztást biztosít, így a termékek egyenletesen melegednek. A levegő párásításához egy speciális tartály is rendelkezésre áll. Az analóg gombbal 30 és 90ºC között bármilyen kívánt hőmérsékletet beállíthat. A hőmérséklet a melegített ételek kijelzőjének elülső részén jelenik meg. A visszajelző lámpának köszönhetően pontosan tudja, hogy a melegített ételek kijelzője a megfelelő hőmérsékleten van
Könnyen tisztítható
Mivel ebben a professzionális fűtött ételkijelzőben friss termékekkel dolgozik, fontos, hogy rendszeresen tisztítsa. Kapcsolja ki a kijelzőt, mielőtt elkezdi a tisztítást. Mind a belső, mind a külső felület könnyen tisztítható egy nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel. Ügyeljen arra, hogy a lehető legkevesebb vizet használja, hogy elkerülje a páralecsapódást. Tisztítás után törölje át jól az összes üveget. A polcok kivehetők, és szappanos vízzel és szivaccsal tisztíthatók.
- Deluxe melegítő vitrin 160L
- Ideális meleg szendvicsek, előételek és snackek számára
- Rozsdamentes acélszerkezet, krómozott kivitelben
- Gyönyörű ívelt üvegablak az elején
- Tolóajtók hátul
- Üvegablakok négy oldalon
- 3 állítható polccal felszerelve (króm)
- Nagy teljesítményű fűtőelem
- Hatékony hőelosztás
- Felszerelve párásító tartállyal
- Kényelmes LED világítás a belsejében
- Analóg gomb a hőmérséklet beállításához
- A hőmérséklet fokozatmentesen állítható 30-90 C-ig
- Hőmérséklet-szabályozó fényekkel
- Hőmérséklet kijelző az elülső oldalon
- Könnyen tisztítható
- Fix lábakkal
- Nettó súly: 56 kg
- Belső méretek: Sz838 x D495 x H430 mm
- Méretek: Sz856 x D568 x H670 mm
- 230V/50Hz/1fázis 1500 Watt
- Nettó súly: 56 kg
- Belső méretek: B83,8 x D49,5 x H43cm
- Külső méretek: B85,6 x D56,8 x H67cm
- 230V/50Hz/1fázis 1500W
+ Deluxe fűtött ételkiállítás 160 literes kapacitással a termékek megfelelő hőmérsékleten tartásához
+ Praktikus tolóajtók hátul a gyors tálaláshoz
+ Három állítható és krómozott polccal felszerelve
+ Rozsdamentes acélszerkezet és üveglapok teszik könnyen tisztíthatóváNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09400851 |
|---|---|
| Szélesség | 856 mm |
| Hosszúság | 568 mm |
| Magasság | 670 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Üveg |
| Nettó súly | 5,6 kg |
| Bruttó súly | 54 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632121473 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Kapacitás | 160 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |






