A HENDI mérőpoharak – 4 db-os készlet – segítenek a receptek betűhöz igazításában, mivel mindig a megfelelő mennyiségű hozzávalót kapják meg. A rozsdamentes acél használata tökéletessé teszi a professzionális konyhákban való intenzív használatra. A kompakt tárolás érdekében a csészék egymásba illeszkednek, a fűzőlyukak pedig felakaszthatók.
A készlet 4 különböző kapacitást tartalmaz: 1⁄8 csésze = 30 ml, 1⁄3 csésze = 80 ml, ½ pohár = 120 ml, 3⁄4 csésze = 180 ml.
Rozsdamentes acélból készült.
Lapos fenekű a stabilitás és a felborulás megelőzése érdekében.
2 kiöntőnyílás mindegyik csészén a tartalom könnyű kiöntése érdekében.
Ergonomikus fogantyúkkal és fűzőlyukakkal.
Gravírozott kapacitásjelölések 2 helyen – nincs ledörzsölődés, jól látható:
– a tartály oldalán, az amerikai egység kapacitása – csészék,
– a fogantyún, 2 egységben: csészében és milliliterben.
A csészék egymásra rakhatók – így hely takarítható meg.
Mosogatógépben tisztítható.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 596494 |
|---|---|
| Szélesség | 80 mm |
| Hosszúság | 135 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 0,23 kg |
| Bruttó súly | 0,24 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369596494 |
| Vámtarifaszám | 96040000 |
| Gyártó | Hendi |



