Rendkívül könnyen használható, tisztítható és szervizelhető.
Ideális tányérok, evőeszközök, üvegedények, csészék, tálcák tisztításához.
Elektronikus vezérlők.
Mosószer- és öblítőszer-adagolók, valamint a szivattyú alaptartozéka.
Rozsdamentes acélból készült AISI 304 ház.
Forgó műanyag mosó és rozsdamentes acél öblítőkarok a kamra alján.
Álló műanyag mosogatókarok és forgó rozsdamentes acél öblítőkarok a kamra tetején.
Robusztus, kétkaros ajtó mikrokapcsolóval felszerelve, nyitott állapotban leállítja a programot.
A poharak maximális magassága: 325 mm.
A lemezek maximális magassága: 335 mm.
Vízhőmérséklet mosás közben: 60 °C.
Vízhőmérséklet öblítés közben: 85 °C-os kazán (kapacitás/teljesítmény): 6L / 6 kW.
Mosogatótér (kapacitás/teljesítmény): 35L/2,8 kW.
Mosószivattyú: 0,75 kM.
Biztonsági termosztát kazánhoz/fürdőhöz: max. 105 °C / 99 °C.
Elektronikus vízhőmérő kazánhoz és tartályhoz.
A szivattyú tömítési tényezője: IP 44ø40 mm láb, ≈10 mm állítható magasságú.
Tömeg: 55 kg.
FUNKCIÓK:
Három mosási program: 60, 120, 180 mp. (A mosási program automatikusan meghosszabbodik az öblítővíz +85 °C-ra történő felmelegítéséhez szükséges idővel)A mosogatógép kamrájának tisztítóprogramja.
Hideg öblítési funkció - ideális üvegmosáshoz.
HŐVÉDŐ rendszer a hidegvíz-öblítés megakadályozására - garantálja, hogy az öblítés nem indul el addig, amíg a hőmérséklet 85°C nem lesz.A SOFT START rendszer alacsony nyomáson indítja el a vízszivattyút, és fokozatosan növeli a nyomást a kényes darabok védelme érdekében.8 pontos önellenőrző rendszer.
ECO rendszer - a kisebb energiafogyasztás érdekében.
A HIDEG ÖBLÍTÉS ELŐNYEI:
Tisztítás után lehűti a poharakat, azonnal használatra készek.
Eltávolítja az öblítőszer illatát, ideális borospoharak számára.
BERENDEZÉS:
1 műanyagkosár üvegkosár 500×500x(H)105 mm.
1 kosár csapokkal mély és sekély lemezekhez, 500x500x(H)105 mm.
1 evőeszközkosár 110x110x(H)130 mm.
Elektromos mosószer- és öblítőszer-adagoló.
1, 5 m hosszú víztömlő 3/4-es menetes csatlakozóval.
Engedje le a szivattyút és a kifolyócsövet.
Tápkábel dugó nélkül.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 231753 |
|---|---|
| Szélesség | 600 mm |
| Hosszúság | 570 mm |
| Magasság | 830 mm |
| Nettó súly | 53 kg |
| Bruttó súly | 60 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369231753 |
| Vámtarifaszám | 84221900 |
| Gyártó | Hendi |





