Az állvány rozsdamentes acélból készült, a sarokvarratok össze vannak hegesztve és finoman polírozva, így nincsenek éles szélek, és biztonságosan dolgozhat a konyhában. Ennek a kényelmes állványnak a lábai állítható magasságúak is, így pontosan kiválasztható a magasság, hogy elkerülhető legyen a felesleges hajolgatás. Az állványt előre összeszerelve szállítjuk, és a dobozból kivéve azonnal használatra kész. Két 50 x 50 cm-es kosár tárolására alkalmas polcos állványt tartalmaz, amelyek készen állnak a feltöltésre.
- Rozsdamentes acél állvány mosogatógéphez
- A sarokvarratok hegesztettek és polírozottak
- Szépen kidolgozott, nincsenek éles élek
- Behajtott élekkel
- Teljesen hegesztve szállítják
- Két résszel van ellátva a kosarak számára
- Erős, szögletes csövek
- Állítható magasságú lábakkal
- Nettó súly: 4 kg
- Méretek: Méretek: Sz60,5 x D57 x H45cm
- Nettó súly: 4kg
- Méretek: B60,5 x D57 x H45cm
+ Kényelmes talapzat a mosogatógép elhelyezéséhez
+ Könnyen tisztítható a rozsdamentes acélnak köszönhetően
+ Polcos állványok 50 x 50 cm-es kosarak elhelyezéséhez
+ Állítható magasságNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
- Méretek: B60,5 x D57 x H45cm
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09200999 |
|---|---|
| Szélesség | 605 mm |
| Hosszúság | 570 mm |
| Magasság | 450 mm |
| Nettó súly | 4 kg |
| Bruttó súly | 5 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719324276856 |
| Vámtarifaszám | 9403208000 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |




