Ez az 50 literes kapacitású, nagy teherbírású Bratt serpenyő bármely professzionális konyhában használható. Lehetővé teszi a legfinomabb ételek nagy mennyiségben történő elkészítését. A Bratt serpenyő könnyen dönthető. A dönthető tálcával az egész serpenyőt egy mozdulattal lecsöpögtetheti. A pörkölő elülső részén található kurbli segítségével függőleges helyzetig emelheti a serpenyőt, így az teljesen kiüríthető. Ezenkívül a 8 mm vastag alja rozsdamentes acélból készült a korrózióállóság érdekében. Ez a vastag fenék biztosítja a hő egyenletes eloszlását is.
Hőszigeteléssel ellátvaA
vendéglátóiparban elengedhetetlen a biztonságos
munkavégzés
. Ez a Bratt serpenyő biztonsági rendszerrel van ellátva, amely kikapcsolja az áramot és a fűtést, ha a fedele nyitva van. A biztonsági termosztát megakadályozza a pörkölő túlmelegedését. A hőmérséklet 50 és 300ºC között állítható. A hősugárzás korlátozása és az energiafogyasztás csökkentése érdekében a pörkölő hőszigeteléssel van ellátva. A sütőedényben lévő víz kézzel tölthető fel.
Könnyen tisztíthatóA
Bratt serpenyő állítható lábakkal rendelkezik, így mindig szilárdan és stabilan áll, bármilyen felületre is helyezzük. Mind a ház, mind a fedél fogantyúja rozsdamentes acélból készült. A sütőedény lekerekített sarkokkal rendelkezik a könnyű tisztítás érdekében. A sima felületeket egy vödör vízzel, enyhe mosószerrel és nedves ruhával vagy szivaccsal lehet tisztítani.
- 8 mm vastag rozsdamentes acél alj a korrózióállóság érdekében
- Kerek sarkok a könnyű tisztítás érdekében
- Stabil lábak a stabilitás érdekében
- Termosztatikus hőmérséklet-szabályozás 50-300 fok között
- Hőszigetelés a korlátozott hősugárzás és az alacsony energiafogyasztás érdekében
- Könnyen használható billenő mechanizmus
- Nettó súly: 115 kg
- Méretek: Szélesség: 800 x magasság: 700 x magasság: 850 mm
- Nettó kapacitás: 50 liter
- 400V / 50Hz / 3 fázis 7500 Watt
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
- Nettó súly: 115 kg
- Kapacitás: 50L
- Méretek: B80 x D70 x H85cm
- 400V / 50Hz / 3 fázis 7500W
+ Professzionális elektromos pörkölő 50L kapacitással
+ Ideális nagy mennyiségű ételek elkészítéséhez
+ Billenő tálcával ellátott az egész serpenyő könnyű lecsöpögtetése érdekében
+ A 8 mm vastag fenéknek köszönhetően a hő egyenletesen oszlik el
- A serpenyő kézi billentéseNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398145 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Nettó súly | 1,15 kg |
| Bruttó súly | 104 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123903 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





