Nagy, professzionális konyhákban, ahol nagy kapacitásra van szükség, ez a 60 literes, nagy teherbírású főzőedény kiválóan teljesít. A kerek főzőedényben főzhet, párolhat és süthet. Ez a professzionális serpenyő ideális levesek, mártások és húslevesek, valamint pörköltek, zöldségek és burgonya elkészítéséhez. A nagyméretű lefolyócsapnak köszönhetően a folyékony ételek pontosan a szükséges mennyiségig lecsöpögtethetők.
Indirekt fűtési rendszer
A főzőedény belsejében lévő, vízzel töltött dupla fal közvetett fűtési rendszert hoz létre. A biztonsági termosztát figyelmeztet az alacsony vízszintre, hogy az ételek ne égjenek meg gyorsan. A főzőedény fedele dupla rétegű és ellensúlyozó mechanizmussal van ellátva, így könnyen nyitható és zárható. Az extra szigetelő anyagnak köszönhetően, amelyből a főzőedény készült, a hőveszteség és az energiafogyasztás minimálisra csökken. A serpenyő nagyon felhasználóbarát és praktikus manométerrel rendelkezik.
Háromfázisú árammal működik
Ez a nagy teljesítményű főzőedény rozsdamentes acélból készült, és nagyon könnyen tisztítható. A rozsdamentes acél a legjobban nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe mosószerrel tisztítható. Tisztítás után célszerű mindent alaposan megszárítani egy puha ruhával. Ezenkívül ez a professzionális főzőedény stabil lábakkal van ellátva az extra stabilitás érdekében. Háromfázisú árammal működik.
- Indirekt fűtési rendszer a vízzel töltött dupla falon keresztül
- Főzésre, párolásra és orvtudományi főzésre alkalmas kerek monoblokk főzőedény
- Dupla rétegű fedél ellensúlyozó mechanizmussal a könnyű nyitás érdekében
- Könnyen használható és praktikus manométer
- Könnyen használható lefolyó nagyméretű fogantyúval
- Stabil lábak a stabilitás érdekében
- Nettó súly: 67 kg
- Méretek: Szélesség 80 x mélység 70 x magasság 85cm
- Kapacitás: 60L
- 400V / 50Hz / 3 fázis 9000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
Megjegyzés: A képen látható termék kissé eltérhet a tényleges modelltől
+ Professzionális főzőedény nagy mennyiségű főzéshez, blancháláshoz és sütéshez
+ Alkalmas nagyméretű professzionális vendéglátóipari konyhákhoz
+ Ideális levesek, mártások, húslevesek, burgonya- és rizsételek készítéséhez
+ Kényelmes, nagyméretű lefolyócsap a folyékony ételek lecsapolásához
+ Rozsdamentes acélból készült és könnyen tisztítható
- Háromfázisú árammal működik
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398140 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 67 kg |
| Bruttó súly | 78 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123897 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Kapacitás | 50 liter |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





