Ezt az elektromos nagy teherbírású fritőzgépet kifejezetten nagy konyhákban, chipsboltokban, szállodákban és kávézókban való használatra tervezték. Ezt a mélysütőt használhatja főzősoron, és bővítheti nyitott rozsdamentes acél alaplappal vagy zárt, ajtóval ellátott alaplappal. A teteje zökkenőmentesen hegesztett, és az egyblokkos mélysütő 12 literes űrtartalommal rendelkezik nagy adag snackek, sültkrumpli, zöldségek, halak és egyéb termékek sütéséhez.
Gyújtólánggal
Ez a nagy teljesítményű fritőz 60 és 190ºC közötti hőmérsékletre állítható. Ergonomikus és higiénikus kialakításának köszönhetően felhasználóbarát készülék, amellyel könnyű dolgozni. A mélysütő továbbá gyújtólánggal is fel van szerelve. A mélysütő a sütőolaj könnyű eltávolításához leeresztő csapot is tartalmaz. A mélysütő alapfelszereltségként rozsdamentes acél fedővel és sütőkosárral rendelkezik.
Könnyű tisztítás
A fritőz minden alkatrésze rozsdamentes acélból készült. A lekerekített sarkokkal együtt ez biztosítja a készülék könnyű tisztítását és a jobb higiéniát. A rozsdamentes acél ház nedves ruhával tisztítható. A sütőkosár és a fedél meleg szappanos vízben áztatható. A tisztítás után törölje meg az egészet egy puha ruhával, és a fritőz ismét használatra kész.
Jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acél ház és fedél
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Monoblokkos fritőz
- Lefolyószelepekkel felszerelve
- Biztonsági termosztát 60-190 Celsius fokos hőmérsékleten
- Nagyon tartós konstrukció
Termékleírások
- Nettó súly: 20 kg
- Méretek Sütőkosár: Méret: Sz260 x D265 x H120 mm
- Méretek: Méret: W400 x D700 x H280 mm
- Teljesítmény: 1 x 11,0 kW
- Teljes teljesítmény: 11,0 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 11000 Watt
Megjegyzés: Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
+ Nagy teljesítményű professzionális elektromos mélysütő intenzív napi használatra
+ Önállóan vagy főzősorba helyezhető
+ Leeresztő szeleppel felszerelt, így az olajcsere egyszerűvé válik
+ Professzionális vendéglátóipari kocsival bővíthető
- A levehető alkatrészek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09395000 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 20 kg |
| Bruttó súly | 19 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123804 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





