Ha professzionális konyhájában naponta intenzíven használja a mélysütőt, akkor annak hosszú ideig kell kitartania, és bírnia kell a strapát. Ezt a nagy teherbírású gázfritőzt kifejezetten nagykonyhai, mélyhűtő, szállodai és kávézói használatra tervezték. Ezt a mélysütőt használhatja főzősoron, és bővítheti nyitott rozsdamentes acél alaplappal vagy zárt, ajtóval ellátott alaplappal. A teteje zökkenőmentesen hegesztett, és az egyblokkos mélysütő 12 literes kapacitással rendelkezik, így nagy adagnyi snack, sült krumpli, zöldség, hal és egyéb termék sütéséhez.
Gyújtólánggal
Ez a nagy teljesítményű fritőz gázzal (LPG vagy földgáz) működik, és 110 és 190ºC közötti hőmérsékletre állítható. Ergonomikus és higiénikus kialakítása miatt kiválóan használható készülék. A biztonság érdekében hőérzékelővel ellátott gázbiztonsági szelep van beépítve. Ezenkívül a fritőz gyújtólámpával van felszerelve. A fritőz a sütőolaj könnyű eltávolítása érdekében leeresztőcsappal is rendelkezik. A mélysütő alapfelszereltségként rozsdamentes acél fedővel és sütőkosárral rendelkezik.
Könnyű tisztítás
A fritőz minden alkatrésze rozsdamentes acélból készült. A lekerekített sarkokkal együtt ez biztosítja a készülék könnyű tisztítását és a jobb higiéniát. A rozsdamentes acél ház nedves ruhával tisztítható. A sütőkosár és a fedél meleg szappanos vízben áztatható. A tisztítás után törölje meg az egészet egy puha ruhával, és a fritőz ismét használatra kész.
Jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acél ház és fedél
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Lefolyószelepekkel felszerelve
- Piezo elektromos detonátorok
- Biztonsági termosztát 110-190 Celsius fokos hőmérsékleten
- Gáz biztonsági szelep termoelemmel
- Alkalmas LPG vagy földgázhoz
Termékleírások
- Nettó súly: 20 kg
- Kapacitás: 12 liter
- Sütőkosár méretei: 1 db: B26 x D26,5 x H12cm
- Méretek: B40 x D70 x H28cm
- Teljesítmény: 1 x 10,0 kW
- Teljes teljesítmény: 10,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25-földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30-LPG (propán/bután)
+ Önállóan vagy főzősorba helyezhető
+ Leeresztő szeleppel van ellátva, így az olaj cseréje egyszerű
+ professzionális étkezési kocsival bővíthető
- A levehető alkatrészek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09395002 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 20 kg |
| Bruttó súly | 26 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123781 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





