Az éttermekben, kávézókban és más vendéglátóhelyeken, ahol sült krumplit készítenek, elengedhetetlen a melegítőegység. Ha nagy mennyiségben szeretné melegen és ropogósan tartani a frissen készített sült krumplit, akkor ebben a praktikus melegítőegységben tárolhatja. Így a többi étel elkészülhet, a sült krumpli pedig megfelelő hőmérsékleten marad. Ez a melegítőegység jól használható egy mélysütővel együtt, hogy felfogja a serpenyőben lévő felesleges olajat.
A sült krumpli hosszabb ideig frissebb maradA
sült krumpli alatt lévő zsírgyűjtő tálca rozsdamentes acélból készült, és lekerekített sarkokkal rendelkezik, így könnyen tisztítható. A fritőz hátulján infravörös fűtőelem található, amely megnöveli a frissen készült sült krumpli eltarthatóságát. A melegítőegységből való könnyebb kikanalazás érdekében a sültkrumpli speciálisan kialakított, perforált álfenékkel van ellátva.
Állítható lábakkal
ellátvaEz a professzionális sültkrumpli-melegítő teteje varratmentesen hegesztett. A felső rész és a ház rozsdamentes acélból készült. Ez együttesen biztosítja, hogy ennek a konyhai készüléknek a tisztítása gyors és egyszerű legyen. A sima felületek letörléséhez használjon nedves ruhát, meleg vizet és enyhe tisztítószert. Az állítható lábaknak köszönhetően a melegítőegységet stabilan elhelyezheti.
- Teljesen rozsdamentes acél ház és felsőrész
- Mélyre húzott rozsdamentes acél zsírtálca lekerekített sarkokkal
- Sütővel való használatra ajánlott, hogy a felesleges olajat a tartályban összegyűjtse
- Megnövelt eltarthatóság a hátul található infravörös fűtőelemnek köszönhetően
- Perforált álfenék a sült krumpli könnyű kikanalazásához
- Zökkenőmentesen hegesztett felső rész
- Nehéz alkatrészek
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
- Könnyen tisztítható
- Ergonomikus kialakítás
- Kapacitás sültkrumpli: 1,5 kg
- Nettó súly: 15 kg
- Méretek: Méret: W400 x D700 x H280 mm
- 230V / 50Hz / 1 fázis 1000 Watt
A terméket dugó nélkül szállítjuk
- Nettó súly: 15 kg
- Kapacitás sült: 1,5 kg
- Méretek: Méretek: B40 x D70 x H28cm
- 230V / 50Hz / 1fázis 1000W
+ Professzionális sültkrumpli melegítő a frissen készült sült krumpli melegen tartásához
+ Ideális a fritőz használatához + Sütőgép használata mellett
+ Praktikus olajtálcával ellátva
+ Az infravörös fűtőelemnek köszönhetően a sült krumpli hosszabb ideig marad frissNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398150 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Nettó súly | 1,5 kg |
| Bruttó súly | 16 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123835 |
| Vámtarifaszám | 8516797090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





