A wokban vagy kevergetve főzés ideális módja az összetevők ízének megőrzésének. Ezzel a nagy teherbírású, dupla égővel ellátott gáz wok serpenyővel az olyan ételek, mint a zöldségek, húsok, halak és csirkék gyorsan megfőzhetők, miközben megőrzik a vitaminokat és tápanyagokat. A nagy teljesítményű öntöttvas égő és a tartós serpenyőgyűrű nehéz terhelésekhez is alkalmas. Az öntöttvas gyűrű átmérője Ø28,5 cm. Ez a wok-égő széles csepegtetőtálcával is rendelkezik, így megszakítás nélkül folytathatja a főzést. Ezt a professzionális wok-égőt egy főzőberendezésen belül is elhelyezheti.
Biztonságos főzés
Ez az asztali modell alkalmas pultra vagy asztalra történő elhelyezésre. Rozsdamentes acél tartóval is megrendelheti. Válasszon a nyitott alap vagy az ajtóval ellátott alap közül. A wok-égő továbbá biztonsági termosztáttal, valamint gyújtólánggal és biztonsági gázszeleppel rendelkezik, termoelemmel. Tartós kialakításának köszönhetően ez a wokfőző hosszú ideig tart, és ellenáll a durva bánásmódnak is. A wokfőzőt LPG és földgázzal egyaránt használhatja.
Könnyen tisztítható
A wokfőző serpenyő gyűrűje könnyen eltávolítható a tisztításhoz. A rozsdamentes acél ház és a varratlanul hegesztett teteje nagyon megkönnyíti ezt a munkát. Egy nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel gyorsan megtisztíthatja a külsejét. A csepegtető tálca szintén eltávolítható a tisztításhoz.
- Nehéz Wok-égő - Dupla - gázüzemű
- Teljesen rozsdamentes acél ház
- Nagy teljesítményű öntöttvas égők
- Tartós és erős öntöttvas főzőgyűrűk a nagy terheléshez
- Az öntöttvas gyűrű átmérője Ø285 mm
- A főzőgyűrűk könnyen eltávolíthatók a tisztításhoz
- Széles csepegtető tálcával a folyamatos termeléshez
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Nehéz alkatrészek
- Gyújtólámpával felszerelve
- Biztonsági termosztátokkal
- Termoelemmel ellátott biztonsági gázszelep
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
- Könnyen tisztítható
- Ergonómiai jellemzők
- Nettó súly: 40 kg
- Méretek: Méretek: Sz800 x D700 x H380 mm
- Teljes teljesítmény: 28,0 kW
- Előre beszerelt gázinjektorok: G25 - földgáz
- További beállított gázinjektorok: G30 - LPG (propán / bután)
- Nettó súly: 40 kg
- Méretek: Szélesség 80 x mélység 70 x magasság 38cm
- Teljes teljesítmény: 28,0 kW
- Beépített gázinjektorok G25-földgáz
- További gázinjektor-készlet: G30-LPG (propán/bután)
+ Professzionális gáz wokfőző dupla égővel
+ Kompakt asztali modell, amely kevés helyet foglal a konyhában
+ Alkalmas a főzősorba való elhelyezéshez
+ Széles csepegtetőtálca a folyamatos főzéshez
+ Rozsdamentes acélból készült és könnyen tisztítható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09396006 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 380 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 40 kg |
| Bruttó súly | 51 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123590 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





