Megbízható hőforrásra van szüksége a nagy mennyiségű főzéshez? Ez az infravörös főzőlap erőt, pontosságot és tartósságot kínál egyetlen elegáns egységben. Két különálló főzőzónával és erős kerámia felülettel rendelkezik, így igényes konyhai környezetben történő napi használatra készült.
Erőteljes főzési teljesítmény
A két fűtési zóna mindegyike külön vezérelhető, így egyszerre több ételt is elkészíthet. A kiváló minőségű kerámiafelület egyenletesen osztja el a hőt, a hőmérséklet-tartomány 50°C és 300°C között mozog. A beépített biztonsági termosztát és a visszajelző lámpák biztosítják a biztonságos és egyszerű működést. Tökéletesen integrálható egy főzősorba más professzionális konyhai berendezésekkel.
Intenzív használatra tervezve
A 6 mm vastag kerámia főzőlapot robusztus rozsdamentes acél ház erősíti. Mindennapos, intenzív használatra készült. A felület körüli vízálló tömítés megvédi a készüléket a nedvességtől - ami elengedhetetlen egy forgalmas kereskedelmi konyhában. A nagyobb rugalmasság érdekében ezt a készüléket kombinálhatja a hozzá illő nyitott talapzattal vagy ajtóval ellátott zárt talapzattal (külön megvásárolható) is.
Tiszta és biztonságos
A sima, sík felület megkönnyíti a tisztítást. Használat után várja meg, amíg a felület kihűl, és egyszerűen törölje le meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel. A varratmentes kialakítás csökkenti a szennyeződések felhalmozódását, a jelzőfény pedig mindaddig világít, amíg a tányér még forró - így tudja, mikor biztonságos a tisztítás.
Tartós és nagy teljesítményű főzőlapot keres főzősorához? Ez a modell teljesítményt, biztonságot és kényelmet kínál egyben.
Jellemzők
- 6 mm vastag kerámia főzőfelület
- Monoblokk lapban feldolgozott infravörös főzőtálca
- Két egymástól függetlenül szabályozható főzőzóna
- Termosztát túlmelegedés elleni biztonsági kapcsolóval
- Biztonsági termosztát 50 - 300°C
Termékleírások
- Nettó súly: 20 kg
- Készülék méretei: Szélesség 40 x mélység 70 x magasság 28 cm
- 400V / 50Hz / 3 fázis 4200W
+ Nagy teherbírású kerámia főzőfelület és rozsdamentes acél test
+ Két fűtőzóna független hőmérséklet-szabályozással
+ Biztonsági termosztát hőfokjelzővel
+ Sima, sima felület a gyors tisztításhoz
- 3 fázisú hálózati csatlakozást igényel (400 V)
- Nem alkalmas kisméretű vagy mobil berendezésekhez
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398205 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Kerámia |
| Nettó súly | 20 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632125730 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





