A hosszú ideig intenzíven használt főzőeszközöknek jó minőségűnek kell lenniük, hogy hosszabb ideig bírják. Ez a strapabíró infravörös főzőlap négy égővel rendelkezik, és vastag rozsdamentes acélból készült. Akár naponta kétszer, akár sokat használja, a készülék nagy igénybevételnek is ellenáll, és hosszú éveken át kitart. A főzőlap ideális a főzősorhoz, és könnyen bővíthető nyitott rozsdamentes acél alaplappal vagy ajtóval ellátott zárt alappal. Ezek is megrendelhetők.
Praktikus biztonsági termosztát
Ennek az infravörös főzőlapnak a fűtőeleme 21-30 cm átmérőjű kör alakú zónákból áll. A kerámia főzőfelület 6 mm vastag, és egy monoblokk tetejébe van beépítve. A megfelelő hőmérsékleten való főzéshez a biztonsági termosztát segítségével 50 és 300ºC közötti hőmérsékletet állíthat be. Minden égő külön-külön is beállítható. Ezenkívül a főzőlap biztonsági kapcsolóval ellátott termosztáttal van felszerelve a túlmelegedés megakadályozására.
Háromfázisú árammal működik
A ház teljes egészében rozsdamentes acélból készült, és a hegesztett varratmentes tetejének köszönhetően ez a professzionális infravörös főzőlap könnyen tisztítható nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel. A konstrukció nagyon tartós, és a hosszabb élettartam érdekében nagy teherbírású alkatrészekből áll.
Jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acél ház
- 6 mm vastag kerámia főzőfelület
- Monoblokk lemezből feldolgozott infravörös főzőlap
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Termosztát túlmelegedés elleni biztonsági kapcsolóval
- Biztonsági termosztát 50 - 300°C
Termékleírások
- Nettó súly: 26,1 kg
- Méretek: Méretek: W80 x D70 x H28cm
- Teljesítmény: 2 x 4,2 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 8400W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
+ Nagy teherbírású infravörös főzőlap a főzősorba való beépítéshez
+ Alkalmas intenzív napi használatra
+ A négy égő mindegyikének hőmérsékletét könnyen beállíthatja
- Dugó nélkül szállítjuk
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398206 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Kerámia |
| Nettó súly | 26.1 kg |
| Bruttó súly | 30,1 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632125723 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





