Ezzel a nagy teherbírású tésztafőzővel néhány perc alatt komplett tésztaételt tálalhat. A 20 literes kapacitással és három rozsdamentes acél kosárral egyszerre többféle tésztát is elkészíthet. A tésztafőzőben a tésztafélék mellett burgonyát, rizst és zöldségeket is főzhet. A tésztakosarak finom perforációval rendelkeznek és nagyon robusztusak. A nagyon tartós konstrukció és a nagy teherbírású alkatrészek biztosítják, hogy ez a tésztakészítő évekig kitartson.
Főzősorba helyezhető
A rozsdamentes acélból készült víztartály lekerekített sarkokkal rendelkezik, és a tésztafőző teteje varratmentesen hegesztett. A vízmedence a hidegvíz-bemeneten keresztül, mágnesszeleppel tölthető fel. A főzővíz cseréjéhez használja a kézi forgatógombot a könnyű és gyors vízkivételhez. A biztonsági termosztátnak köszönhetően 30° és 110°C közötti hőmérsékletet állíthat be. A professzionális tésztafőzőt asztalra vagy munkapadra helyezheti. A készülék főzősorba is beépíthető.
Háromfázisú árammal működik
Ennek a robusztus tésztafőzőnek a háza és felső része teljes egészében rozsdamentes acélból készült. A kosarak is rozsdamentes acélból készültek, így minden alkatrész könnyen tisztán tartható. Használjon nedves ruhát, meleg vizet és enyhe tisztítószert. Az állítható lábaknak köszönhetően a tésztafőző stabil, és bárhol elhelyezhető a konyhában. A tésztafőző háromfázisú árammal működik.
Jellemzők
- Robusztus rozsdamentes acél tésztakosár finom perforációval
- Hideg vízellátás mágnesszeleppel
- Könnyen és gyorsan leüríthető kézi gomb segítségével
- Biztonsági termosztát 30 ° - 110 °
- Nagyon tartós konstrukció és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 19 kg
- Kisméretű kosár: B13 x D13 x H20cm
- Nagy kosár méretei: B28 x D9 x H20cm
- Kosár méretei: B40 x D70 x H24cm
- 400V / 50Hz / 3 fázis 5500W
Megjegyzés: Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
+ Robusztus tésztafőző három praktikus rozsdamentes acél kosárral
+ Alkalmas főzősorba való elhelyezésre
- Árammal működik
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398100 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 19 kg |
| Bruttó súly | 20 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123828 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





