Amikor a főzőkészülékeket intenzíven használják minden nap, fontos, hogy bírják a durva bánásmódot és hosszú ideig bírják. Ezért fejlesztették ki ezt a kétégős elektromos tűzhelyet az éttermek, kávézók és szállodák forgalmas és nagyméretű konyháihoz. A ház vastag rozsdamentes acélból készült. Ezért olyan robusztus, és a rendkívül tartós konstrukció ideálisan alkalmas a gyakori használatra. Mivel ezt a főzőlapot meglehetősen nehéz mozgatni, rozsdamentes acélból készült kocsi is rendelhető hozzá.
Nagy, praktikus gombok
A főzőlap nagy és praktikus forgatógombokkal van felszerelve. Az ergonomikus kialakítás megkönnyíti a munkát ezzel a főzőlappal. A hőmérséklet könnyen beállítható 90 és 450ºC között a biztonsági termosztáttal. A termosztát biztonsági kapcsolóval is fel van szerelve a túlmelegedés megakadályozására. Ez a tűzhely hálózati árammal működik.
Könnyen tisztítható
Ez a 700-as sorozatú tűzhely könnyen tisztítható a sima rozsdamentes acélfelületeknek köszönhetően. A zökkenőmentesen hegesztett tetejének előnye, hogy a szennyeződések nem tudnak megtapadni rajta. A belső sarkok lekerekítettek, hogy megakadályozzák a szennyeződések felhalmozódását. Az összes alkatrész tisztításához egyszerűen szedje szét őket, és meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg. Mindig mindent puha ruhával szárítson meg.
- Teljesen rozsdamentes acél ház
- Nehéz öntöttvas serpenyőtartók
- Monoblokk lemezből feldolgozott serpenyőtartók
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Nehéz alkatrészek
- Termosztát túlmelegedés elleni biztonsági kapcsolóval
- Biztonsági termosztát 90 - 450 Celsius-fok között
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
- Könnyen tisztítható
- Ergonómiai jellemzők
Termékleírások
- Nettó súly: 27 kg
- Méretek: Méret: W400 x D700 x H280 mm
- Teljesítmény: 2 x 2,6 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 5200 Watt
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
+ Nagy teherbírású elektromos tűzhely két égővel
+ Praktikus, nagyméretű forgatható gombok és ergonomikus kialakítás
+ Alkalmas sütőfalba vagy sütősorba való elhelyezésre
+ Nagyon könnyen tisztítható
+ Nagy teherbírású alkatrészek a hosszú élettartam érdekében.
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09395001 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 2,7 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123552 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |





