A nagy és forgalmas vendéglátóipari konyhákban a főzőberendezéseknek tartósnak és hosszú élettartamúnak kell lenniük. Ezt a kétégős gázfőzőt kifejezetten intenzív napi használatra tervezték, és ideális bármely étterem, kávézó, szálloda, büfé vagy más vendéglátóhely számára. A robusztus és rendkívül tartós konstrukció rozsdamentes acél házból és nehéz öntöttvas serpenyőtartókból áll. A strapabíró alkatrészek nagy igénybevételnek is ellenállnak. A főzőlapot a szintén megrendelhető rozsdamentes acél alaplappal is bővítheti.
Alkalmas PB-gázhoz és földgázhoz
Ezzel a gázfőzőlappal a praktikus nagyméretű forgatógombok és az ergonomikus kialakítás miatt is praktikus a munka. Az égők krómból készültek a legjobb főzési teljesítmény érdekében. A Heavy Duty főzőlap gyújtólámpával van felszerelve, amely biztosítja a gáz kialvását, amikor elforgatja a gombot, és egyben extra biztonsági funkciót is jelent a gázáramlás megakadályozására. A biztonsági termosztátot 100 és 300ºC közötti hőmérsékletre állíthatja. A gázhoz egy biztonsági szelep is be van építve egy termoelemmel. Ez a professzionális tűzhely PB-gázzal vagy földgázzal használható.
Sima felületek
Ez a 700-as sorozatú főzőlap könnyen tisztítható a sima rozsdamentes acél és öntöttvas felületeknek köszönhetően. A varratmentes hegesztett lapnak megvan az az előnye, hogy nem marad benne meg a szennyeződés. A belső sarkok is lekerekítettek, hogy megakadályozzák a szennyeződések felhalmozódását. Az összes alkatrész tisztításához egyszerűen szedje szét őket, és langyos vízzel és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg. Mindig mindent puha ruhával szárítson meg.
Jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acél ház
- Nehéz öntöttvas serpenyőtartók
- Krómozott égők a legjobb teljesítmény érdekében
- Gyújtólámpával felszerelve
- Biztonsági termosztát 100 - 300 Celsius fokos hőmérsékleten
- Biztonsági gázszelep termoelemmel
Termékleírások
- Nettó súly: 27 kg
- Méretek: B40 x D70 x H28cm
- Teljesítmény: 1,5 m teljesítmény: 2 x 6,0 kW
- Előre beszerelt gázinjektorok: G25 - földgáz
- További beállított gázinjektorok: G30 - LPG (propán / bután)
+ Alkalmas a főzősorba való elhelyezésre
+ Nagyon könnyen tisztítható
+ Nagy teherbírású alkatrészek a kiterjedt használathoz
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09396001 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas/Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 2,7 kg |
| Bruttó súly | 27 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123477 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





