Egy vendéglátóipari konyhában minden nap intenzív főzés zajlik, ezért a főzőberendezéseknek tartósnak és strapabírónak kell lenniük. Ez az elektromos tűzhely négy égővel és sütővel rendelkezik, és ideális több nagyméretű edény és serpenyő használatára. A serpenyőtartók strapabíró öntöttvasból készültek, és 22 cm átmérőjűek. Mivel a serpenyőtartók egy monoblokk tetejébe vannak beépítve, nem maradnak ételmaradékok a zugokban és résekben. Ez a professzionális tűzhely ideális egy főzősorba való beépítésre.
Sütő GN tárolókhoz
Ez a luxus nagy teherbírású főző ergonomikus kialakítású és könnyen kezelhető. Mindegyik égő külön-külön hat különböző beállítással fűthető. A sütő biztonsági termosztáttal rendelkezik, amellyel 100 és 300ºC közötti hőmérséklet állítható be. A termosztát biztonsági kapcsolóval van ellátva a túlmelegedés megakadályozására. Az elektromos sütő háromszintes krómozott sütőráccsal rendelkezik. Ebbe 2/1 GN tálcát helyezhet el, amelyek külön rendelhetők. A sütő ajtaja rozsdamentes acélból készült, 4 cm vastag és ergonomikus fogantyúval rendelkezik.
Háromfázisú árammal működik
Ez a sütővel ellátott elektromos tűzhely egyszerűen és könnyen tisztítható, köszönhetően a rozsdamentes acél háznak és alkatrészeinek. Egyszerűen kapcsolja ki, és törölje le az összes sima felületet nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel. Az öntöttvas serpenyőtartók szivaccsal tisztíthatók. A tűzhely háromfázisú árammal működik.
- Nagy teljesítményű tűzhely - 4 égővel - sütővel együtt - elektromos
- Teljesen rozsdamentes acél ház
- Nehéz öntöttvas serpenyőtartók
- Monoblokk lemezből készült edénytartók
- Zökkenőmentesen hegesztett teteje
- Nehéz alkatrészek
- Termosztát túlmelegedés elleni biztonsági kapcsolóval
- Biztonsági termosztát 50 - 300 Celsius-fok között
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
- Könnyen tisztítható
- Ergonómiai jellemzők
- Teljesen rozsdamentes acél sütőtér
- Krómozott állvány 3 szintes 2/1 GN-hez
- 40 mm vastag rozsdamentes acél sütőajtó
- Biztonsági termosztát 100 - 300 Celsius-fok között
- Nettó súly: 100 kg
- Méretek: Méretek: Sz800 x D700 x H850 mm
- Teljesítmény: 4 x 2,6 kW
- Teljesítmény sütő: 6.0 kW
- Teljes teljesítmény: 16,4 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 16400 Watt
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
- Nettó súly: 100 kg
- Méretek: Méretek: W80 x D70 x H85cm
- Energiafogyasztás: teljesítmény: 4 x 2,6 kW
- Sütő teljesítménye: 6,0 kW
- Teljes teljesítmény: 16,4 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 16400W
+ Robusztus négyégős tűzhely, elektromos sütővel együtt
+ A sütő három polccal ellátott krómozott állvánnyal van ellátva
+ 2/1 GN tálcával kombinálva is használható
+ Minden égő külön-külön három különböző fokozaton fűthető
+ Könnyen tisztítható
- Árammal működikNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09394997 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas |
| Nettó súly | 69 kg |
| Bruttó súly | 73 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123538 |
| Vámtarifaszám | 8516601000 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





