Bármely vendéglátóipari konyhában a készülékek néha sokat szenvednek az intenzív napi használat miatt. A tűzhely jó példa erre, mivel ez az egyik leggyakrabban és legnagyobb mértékben használt készülék, amely egy kereskedelmi konyhában megtalálható. A 700-as sorozatú "nagy teherbírású" főzőtávcsövünkből ezt a tűzhelyet úgy terveztük, hogy mindent kibírjon, amivel csak találkozik.
Ez a gáztűzhely négy égővel van felszerelve, és ideális több nagyméretű edény és serpenyő használatára. A serpenyőtartók nehéz öntöttvasból készültek, így valóban bírják a strapát. Ezt a professzionális tűzhelyet könnyedén elhelyezheti egy főzősoron belül. Az ergonomikus kialakítás figyelembe veszi a praktikus használatot: a nagy kerek gombok és a sütőajtón található széles fogantyú még sütőkesztyűben is könnyen kezelhető.
Elektromos sütő
A nagy teljesítményű sütő elektromos árammal (400 V) működik. A tágas sütőtér teljes egészében rozsdamentes acélból készült, és egy háromszintes krómozott állványt tartalmaz 2/1 GN edények számára. A tűzhelyhez hasonlóan a sütő is rendelkezik biztonsági termosztáttal, amellyel a hőmérséklet 100 és 300°C közötti tartományban állítható be. Ez egyben megvédi a túlmelegedéstől is. A sütő ajtaja 4 cm vastag rozsdamentes acélból készült, és a széles fogantyúnak köszönhetően könnyen nyitható.
Könnyű tisztítás
Mind a tűzhely, mind a sütő könnyen tisztítható, köszönhetően a sima felületnek. Használat után először kapcsolja ki a tűzhelyet, és hagyja kihűlni. Amikor még kissé meleg tapintású, nedves ruhával, meleg vízzel és egy kevés enyhe tisztítószerrel letörölheti az összes sima felületet. Az öntöttvas serpenyőtartókat szivaccsal tisztíthatja.
Termékleírások
- Nettó súly: 100 kg
- Méretek: Méretek: W80 x D70 x H85cm
- Teljesítmény: 4 x 7,5 kW
- Sütő teljesítménye: 6,0 kW
- Teljes teljesítmény: 36,0 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 6000W
Ez a termék dugó nélkül kerül forgalomba.
+ Robusztus négyégős gáztűzhely elektromos sütővel
+ A sütő háromszintes krómozott állvánnyal rendelkezik 2/1 Gastronorm tartályok számára
+ 2/1 GN tálcával kombinálva is használható
+ Krómozott égők, öntöttvas serpenyőtartók és rozsdamentes acél ház
+ Biztonsági termosztát 100-300°C között
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09396015 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Nettó súly | 100 kg |
| Bruttó súly | 97 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632127161 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | 400V/Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |


