Ezzel az elektromos narancsfacsaróval gyorsan és egyszerűen készíthet bőséges mennyiségű frissen facsart gyümölcslevet. Ez egy professzionális konyhai eszköz, amely minden étteremben, kávézóban, étkezdében vagy más élelmiszeripari vállalkozásban előnyös. Asztali modellként könnyedén elhelyezheti a bárpulton vagy a pulton, így könnyen hozzáférhető. Legfeljebb 19 cm magas poharak vagy palackok számára alkalmas, amelyek könnyen beférnek a kifolyócső alá. A gyümölcscentrifuga felhasználóbarát és könnyen kezelhető kézzel. Egyszerűen kapcsolja be a készüléket, és kézzel nyomja a citrusféléket a présfejre. A lé a műanyag gyűjtőtálcában gyűlik össze, amely kiöntővel rendelkezik a könnyű kiöntés érdekében. Ez a nagyméretű modell fröccsenésgátlóval is fel van szerelve, hogy megakadályozza a kiömlést.
Három présfejjel felszerelve
Az erőteljes, de csendes, 1800 fordulat/perc fordulatszámú motor biztosítja, hogy gyorsan és könnyedén préseljen ki óránként 32 liter gyümölcslevet. A gyümölcscentrifuga nem csak narancshoz való présfejjel rendelkezik, hanem lime-hoz és grapefruithoz való présfejjel is. A praktikus csepegtetőtálca tisztán és rendben tartja a munkát ezzel a konyhai készülékkel. A gyümölcscentrifuga egy kivehető szűrővel is rendelkezik a magok és a gyümölcspép összegyűjtéséhez. Rozsdamentes acélból készült meghajtótengellyel és vízálló gombokkal rendelkezik. Hővédelemmel is rendelkezik, amely megakadályozza a motor túlmelegedését.
Karcálló
A korrózióálló és karcálló háznak köszönhetően ez a professzionális gyümölcscentrifuga egyszerűen tisztítható. Csak egy nedves ruhára van szüksége enyhe tisztítószerrel, hogy áttörölje a külsejét. A laza alkatrészek, mint például a szűrő és a csepegtető tálca, eltávolíthatók és mosogatógépben tisztíthatók. A gyümölcscentrifuga újbóli összeszerelése előtt győződjön meg róla, hogy minden alkatrész teljesen megszáradt. Ez az elektromos gyümölcscentrifuga luxus, alumínium kivitelével és elegáns fekete tetejével szemet gyönyörködtető készülék is.
Tulajdonságok
- Nagyon csendes gép
- Vízálló gombok
- Az alkatrészek mosogatógépben moshatók
- Kompakt és könnyen mozgatható
- Három gyümölcscentrifuga fejjel érkezik
Termékleírások
- Nettó súly: 5,5 kg
- Kapacitás: 32L/h
- Méretek: Méretek: W21 x D31,8 x H41,2cm
- Sebesség: 1,800 RPM
- 230V / 50Hz / 1 fázis 180W
+ Az alkatrészek mosogatógépben moshatók
+ A rendetlenség elkerülése érdekében fröccsenésgátlót tartalmaz
+ Legfeljebb 19 cm magas palackokhoz és poharakhoz alkalmas
- Nem teljesen automatikus (a gyümölcsöt továbbra is kézzel kell felnyomni)
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300028 |
|---|---|
| Szélesség | 210 mm |
| Hosszúság | 318 mm |
| Magasság | 412 mm |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Nettó súly | 5.5 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632122890 |
| Vámtarifaszám | 8435100000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








