A HENDI olajsütő bőséges helyet kínál a sült burgonya, rágcsálnivalók és más sült kedvencek könnyű elkészítéséhez. Egyszerűen használható, könnyen tisztítható, és a forgalmas konyhai rutinokhoz készült. Az egyes oldalakhoz tartozó külön vezérlőkkel rugalmasságot biztosít a különböző ételek egyidejű sütéséhez, miközben minden simán működik.
Rozsdamentes acélból készült ház és olajtartály.
Fritőzkosár hőszigetelt, extra hosszú fogantyúval.
2 darab, egyenként 3000 W-os fűtőelem.
Mindegyik elem saját tápegységgel rendelkezik, 2 aljzatot igényel.
Kivehető elem automatikus kikapcsolással emeléskor.
Fűtésjelző lámpa, amely jelzi, amikor az elem működik.
Hideg zóna az olajminőség fenntartása érdekében.
A hőmérséklet 190°C-ig állítható.
A túlmelegedést megakadályozó biztonsági termosztát.
Túlmelegedés elleni védelem visszaállítási funkcióval.
Kivehető olajtartály a könnyebb tisztítás érdekében.
Fritőzkosarakat és fedőket tartalmaz.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 205846 |
|---|---|
| Szélesség | 380 mm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 8,66 kg |
| Bruttó súly | 10,39 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369205846 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |




