Ha nagy mennyiségű sült krumplit, rágcsálnivalót, zöldséget, halat vagy más terméket szeretne sütni, akkor ez a 35 literes kapacitású, sokoldalúan használható mélysütő tökéletes. Minden olyan vendéglátóipari konyhában elfér, ahol nagy mennyiségű sütés történik. A mélysütő rozsdamentes acélszekrénnyel rendelkezik. Ennek köszönhetően könnyedén extra kapacitást hozhat létre konyhájában anélkül, hogy helyet foglalna a pulton vagy az asztalon. Az alapszekrény két fogantyúval ellátott rozsdamentes acél ajtóval van felszerelve. Az aljzathoz egy leeresztőcsap van csatlakoztatva, így gyorsan kicserélheti az olajat. A szekrényben további sütőolajat tárolhat. A mélysütő levehető fedéllel rendelkezik, és minden fogantyú hőálló. A mélysütési maradékok a mellékelt rácsban gyűlnek össze, amely könnyen a mélysütőhöz rögzíthető.
Praktikus időzítővel felszerelt
Ez a professzionális, extra nagyméretű mélysütő 400 V-os feszültséggel működik, és túlterhelés elleni védelemmel van ellátva. A hidegzónának köszönhetően a sütőolajat hosszabb ideig használhatja. A fűtőelem néhány centiméterrel a fritőz alja felett helyezkedik el. Mivel a fűtőelem alatt az olaj nem olyan forró, a morzsák kevésbé gyorsan égnek meg. Így az olaj tovább marad friss, és nem kell olyan gyakran cserélni. A termosztáttal 50°C és 200°C közötti hőmérsékletet állíthat be. A kényelmi időzítő is rendelkezésre áll, így az ételek pontosan a megfelelő időben sülnek meg.
Gyors tisztítás
Az egész mélysütő rozsdamentes acélból készült, és könnyen tisztítható. A levehető részek egy kefével és meleg, szappanos vízzel tisztíthatók. Ezután mindent puha ruhával szárítson meg. A rozsdamentes acél ház nedves ruhával tisztítható.
Jellemzők
- Termosztát 50 °C és 200 °C között
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Hőálló fogantyú
- Tartozékszekrény a tárolóhelyhez
- Rács a sütési maradékok összegyűjtéséhez
- 4 gumilábon áll
Termékleírások
- Nettó súly: 36,5 kg
- A kosár méretei: Szélesség 46 x mélység 26 x magasság 14,8 cm
- A gép méretei: 1,5 cm: Méretek: Sz60,6 x D57,5 x H91,5cm
- Tartály méretei: Szélesség 51,5 x mélység 36,5 x magasság 21cm
- Kapacitás sült: 4,1kg
- Teljes elektromos teljesítmény: 6,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 6000W
+ Leeresztőcsappal felszerelve az egyszerű olajcsere érdekében
+ Az alapszekrény egyben a sütőolaj tárolására is szolgál
+ Rácsot tartalmaz a sütési maradékok felfogásához
- Az alkatrészek nem mosogatógépben moshatók
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365233 |
|---|---|
| Szélesség | 606 mm |
| Hosszúság | 575 mm |
| Magasság | 915 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 36.5 kg |
| Bruttó súly | 37 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340307 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |











