Ez a robusztus bratt serpenyő készen áll a nagy konyhai feladatokra. 70 literes űrtartalmával könnyedén elkészítheti a legfinomabb ételeket nagy mennyiségben. Ezáltal ideális a professzionális vendéglátó konyhában való használatra. Ez a bratt serpenyő gázzal működik, és dönthető is, így a kész ételt könnyen kiveheti tálaláshoz vagy akár tisztításhoz.
Hőszigeteléssel ellátott
A vendéglátóiparban elengedhetetlen a biztonságos munkavégzés. Ezért ez a professzionális bratt serpenyő biztonsági rendszerrel van felszerelve, amelyben a gáz és a fűtés kikapcsol, amikor a fedelet kinyitják. A biztonsági termosztát segít megelőzni a túlmelegedést. A hőmérséklet 120 és 300°C között állítható. A hőveszteség korlátozása és az energiafogyasztás alacsonyan tartása érdekében a bratt serpenyő hőszigeteléssel van ellátva. A belső serpenyő alja 8 mm vastag rozsdamentes acélból készült a korrózió megelőzése érdekében, ami a hő egyenletes eloszlását is biztosítja.
Könnyen tisztítható
A könnyű használat fontos része a tisztítás. Az okos kialakításnak és a sima anyagok használatának köszönhetően emiatt soha nem kell aggódnia. A rozsdamentes acél nagyon könnyen tisztítható, egyszerűen egy rongy segítségével. A sarkok lekerekítettek, így nem gyűlhetnek össze ételmaradékok, a praktikus vízcsapnak köszönhetően pedig mindig kéznél van a víz a tisztításhoz. A belső serpenyő megdöntése akkor is jól jön, amikor a bratt serpenyőt tisztítani és szárítani kell.
Jellemzők
- 8 mm vastag rozsdamentes acél alj
- A csuklós fedélmechanizmus lehetővé teszi a könnyű nyitást és zárást
- Rozsdamentes acél égők lángvédelemmel
- 120-300°C között állítható hőmérséklet
- Biztonsági termosztát a serpenyő túlmelegedésének megakadályozására
- Piezo gyújtás és hőmérsékletjelző lámpák az előlapon
- Mágnesszeleppel felszerelt a hideg vagy meleg vízhez
Termékleírások
- Nettó súly: 186,7 kg
- Nettó kapacitás: 110 liter
- Főzőfelület méretei: Sz110 x D53cm
- Készülék méretei: W120 x D90 x H85cm
- Teljes gázteljesítmény: 30,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán/bután)
+ Professzionális gázsütőedény 110 literes űrtartalommal + Ideális nagy mennyiségű ételek elkészítéséhez + Billenő tálcával a teljes edény könnyű lecsöpögtetéséhez + 8 mm vastag rozsdamentes acél fenék az egyenletes hőeloszlásért - A vödör kézi billenése
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398667 |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Nettó súly | 186.7 kg |
| Bruttó súly | 221,7 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340543 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |


