Ez a gyönyörű kialakítású Bratt serpenyő készen áll az igazán nagy feladatokra egy profi konyhában. 130 literes űrtartalmával könnyedén készíthet nagy mennyiségben több mint elég finom ételt. Ez a modell gázzal működik, és dönthető is, így a belső serpenyőt könnyedén megdöntheti, hogy a tartalmát ki tudja kanalazni.
Hőszigeteléssel ellátott
A vendéglátóiparban elengedhetetlen a biztonságos munkavégzés. Ezért ez a professzionális Bratt serpenyő biztonsági rendszerrel van felszerelve, így a gáz és a fűtés kikapcsol, ha a fedelet nyitva tartjuk. A biztonsági termosztát gondoskodik arról, hogy a serpenyőben a túlmelegedés veszélye minimális legyen. A hőmérséklet 50 és 300°C között állítható. A hősugárzás korlátozása és az energiafogyasztás alacsonyan tartása érdekében a Bratt serpenyő rengeteg hőszigetelést tartalmaz. A belső serpenyő alja 8 mm vastag rozsdamentes acélból készült a korrózió megelőzése érdekében. Ez biztosítja a hő egyenletes eloszlását is.
Könnyen tisztítható
A könnyű használat fontos része a tisztítás. Az intelligens kialakításnak és a sima anyagoknak köszönhetően emiatt nem kell aggódnia. A rozsdamentes acél nagyon könnyen tisztítható, csak egy rongyot kell használni egy kevés meleg vízzel és mosószerrel. A sarkokat is lekerekítették, hogy az ételmaradékok ne gyűlhessenek itt össze, és a praktikus vízcsapnak köszönhetően mindig van kéznél elegendő víz a tisztításhoz. A belső serpenyő megdöntése a tisztításhoz és a szárításhoz is jól jön.
Termékleírások
- Nettó súly: 163 kg
- Nettó űrtartalom: 130 liter
- Főzőfelület méretei: Sz110 x D53cm
- Készülék méretei: W120 x D90 x H85m
- Teljes elektromos teljesítmény: 15,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3 fázis 15000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ Professzionális elektromos Bratt serpenyő 130L űrtartalommal + Ideális nagy mennyiségű ételek elkészítéséhez + Billenő tálcával ellátott az egész serpenyő könnyű lecsöpögtetéséhez + A 8 mm vastag aljának köszönhetően a hő egyenletesen oszlik el - Áramforrás (400V) szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398671 |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Nettó súly | 1,63 kg |
| Bruttó súly | 198,5 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340581 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |


