Ha naponta használ egy mélysütőt, akkor ennek a konyhai eszköznek tartósnak és hosszú élettartamúnak kell lennie. Ezenkívül egy intenzíven használt készüléknek a durva bánásmódot is ki kell bírnia. Ezt a prémium kategóriás gázfritőzt kifejezetten nagykonyhai, szállodai és éttermi használatra tervezték. Ezt a mélysütőt használhatja főzősoron, és bővítheti nyitott rozsdamentes acél alaplappal vagy zárt, ajtóval ellátott alaplappal. A teteje zökkenőmentesen hegesztett, és a monoblokkos mélysütő 2 x 22 literes kapacitással rendelkezik, így nagy adagnyi snack, sült krumpli, zöldség, hal és egyéb termék sütéséhez.
Csappal felszerelve
Ez a nagy teljesítményű elektromos mélysütő 60 és 190 Celsius-fok közötti hőmérsékletre állítható. Ergonomikus kialakítása és higiénikus kialakítása miatt kellemesen használható készülék. A hőmérsékletjelző lámpa jelzi, ha a fritőz elérte a megfelelő hőmérsékletet és készen áll a sütésre. A fűtőelem forgatható. A fritőz fel van szerelve leeresztőcsappal is a sütőolaj könnyű eltávolítása érdekében. A fritőz alapfelszereltségként rozsdamentes acél fedővel és sütőkosárral rendelkezik.
Könnyű tisztítás
A fritőz minden alkatrésze rozsdamentes acélból készült. A lekerekített sarkokkal együtt ez biztosítja a készülék könnyű tisztítását és a jobb higiéniát. A rozsdamentes acél ház nedves ruhával tisztítható. A sütőkosár és a fedél meleg, szappanos vízben áztatható. A tisztítás után törölje meg az egészet egy puha ruhával, és a fritőz ismét használatra kész.
Jellemzők
- Nagy teherbírású alkatrészek
- 60 °C és 190 °C közötti termosztát
- Forgatható fűtőelem
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 82 kg
- Chips-kapacitás: 4,8 kg
- Sütőkosár méretei: Szélesség: 14 x 33 x magasság: 11 cm
- Készülék méretei: B80 x D90 x H85cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 36,0 kW
- Teljesítmény: 400V / 50Hz / 3fázis 36000W
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk
+ Felszerelve leeresztőcsappal, így az olajcsere egyszerű feladat
+ Könnyen tisztítható, a rozsdamentes acél alkatrészeknek köszönhetően
+ Professzionális vendéglátóipari kocsival bővíthető
- A levehető alkatrészek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398608 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 8,2 kg |
| Bruttó súly | 90 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128892 |
| Vámtarifaszám | 8516792000 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |


