Ha naponta használ egy mélysütőt, akkor ennek a konyhai eszköznek tartósnak és hosszú élettartamúnak kell lennie. Ezenkívül egy intenzíven használt készüléknek a durva bánásmódot is ki kell bírnia. Ezt a prémium kategóriás gázfritőzt kifejezetten nagykonyhai, szállodai és éttermi használatra tervezték. Ezt a mélysütőt használhatja főzősoron, és bővítheti nyitott rozsdamentes acél alaplappal vagy zárt, ajtóval ellátott alaplappal. A teteje zökkenőmentesen hegesztett, és a monoblokkos mélysütő 2 x 22 literes kapacitással rendelkezik, így nagy adagnyi snack, sült krumpli, zöldség, hal és egyéb termék sütéséhez.
Gyújtólánggal
Ez a nagy teljesítményű fritőz gázzal (LPG vagy földgáz) működik, és 110 és 190⁰C közötti hőmérsékletre állítható. Ergonomikus és higiénikus kialakítása miatt kiválóan használható készülék. A biztonság érdekében hőérzékelővel ellátott gázbiztonsági szelep van beépítve. Ezenkívül a fritőz gyújtólámpával van felszerelve. A fritőz a sütőolaj könnyű eltávolításához leeresztő csapot is tartalmaz. A mélysütő alapfelszereltségként rozsdamentes acél fedővel és sütőkosárral rendelkezik.
Könnyű tisztítás
A fritőz minden alkatrésze rozsdamentes acélból készült. A lekerekített sarkokkal együtt ez biztosítja a készülék könnyű tisztítását és a jobb higiéniát. A rozsdamentes acél ház nedves ruhával tisztítható. A sütőkosár és a fedél meleg, szappanos vízben áztatható. A tisztítás után törölje meg az egészet egy puha ruhával, és a fritőz ismét használatra kész.
Jellemzők
- Termosztát 110 °C és 190 °C között
- Rozsdamentes acél égők
- Gázbiztonsági szelep termoelemmel
- Piezo-gyújtás
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Tartós kivitel és higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 104 kg
- Chips-kapacitás: 4,8 kg
- Sütőkosár méretei: Szélesség: 14 x 33 x magasság: 11 cm
- Készülék méretei: B80 x D90 x H85cm
- Teljes gázteljesítmény: 44,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán / bután)
+ Önállóan vagy főzősorba helyezhető
+ Két csappal van felszerelve, így az olajcsere egyszerű feladat
+ professzionális étkezési kocsival bővíthető
- A levehető alkatrészek nem moshatók mosogatógépben
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398606 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,04 kg |
| Bruttó súly | 113,5 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340932 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |


