A professzionális vendéglátóipari konyhák igényesek a napi használatra szánt konyhai berendezések tekintetében. Mi a Maxima-nál mindenkinél jobban megértjük, hogy a berendezések minőségében meg kell tudnia bízni. Ezt azonnal láthatja, hogy ez a luxus gáztűzhely elektromos sütővel azonnal tükröződik a felhasznált anyagokban. 90 cm-es mélységének köszönhetően minden égőre elegendő hely van a nagyméretű serpenyők elhelyezésére. Méreteinek köszönhetően a mély sütő is rengeteg helyet kínál.
Prémium anyagválaszték
A tűzhely teljes egészében rozsdamentes acélból készült, nehéz öntöttvas serpenyőtartókkal és krómozott gázégőkkel. Ezeknek a robusztus anyagoknak az okos kialakítással kombinált használatával biztos lehet benne, hogy hosszú ideig élvezni fogja gáztűzhelyét. Az egész konstrukció zökkenőmentesen hegesztett, és alkalmas főzősorba helyezésre. Termoelemmel ellátott biztonsági szeleppel rendelkezik. Ez biztosítja, hogy a gázszelep mindaddig nyitva marad, amíg az érzékelő hőt regisztrál. Amint nincs láng, ez automatikusan elzárja a gázszelepet, így nem távozik gáz. További biztonságot jelent a biztonsági termosztát.
Elektromos sütővel együtt
A hatégős tűzhely alatt egy tágas, háromfázisú (400 V) áramellátással rendelkező sütő található. A statikus sütőtér rozsdamentes acélból készült, az ajtó 40 mm vastagsággal extra nehéz. Belsejében egy háromszintes krómozott állvány található, amelyre 2/1 GN edényeket helyezhet el. A hőmérséklet 100 és 300°C között állítható be. A sütő mellett egy praktikus szekrényalapot is kap, amelynek ajtaja mágneses záródású. Itt elég helyed van például a konyhai eszközök és serpenyők rendezett tárolására.
Termékleírások
- Nettó súly: 175 kg
- Készülék méretei: Szélesség: 120 x 90 x 90 x 85 cm
- Teljesítményű égők: 3 x 6,0 kW és 3 x 10,0 kW
- Teljes gázteljesítmény: 48,0 kW
- Sütő teljesítménye: 400V / 50Hz / 3 fázis 6000W
- Teljes elektromos teljesítmény: 6,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán / bután)
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ Prémium minőségű 6 égős gáztűzhely, elektromos sütővel együtt
+ Nehéz öntöttvas serpenyőtartók, amelyek sokáig tartanak
+ Krómozott gázégők a gyors égésért és a nagy teljesítményért
+ Alkalmas főzősorba helyezésre
+ Rengeteg hely: a tűzhelyen, a sütőben és a szekrény alján
- A sütőhöz hálózati (400V) csatlakozás szükséges
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398507 |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas/Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 1,75 kg |
| Bruttó súly | 175 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340772 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tápegység | 400V/Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





