Ha minden nap intenzíven főz, akkor egy jó minőségű tűzhelyre kell támaszkodnia. Ez a négy égővel (két főzőlapra elosztva) rendelkező infravörös tűzhely egyértelműen a Maxima Cooking Range 900 sorozat legjobb tulajdonságait mutatja be. Prémium minőség, ergonomikus használat és praktikus kényelem - ezek a legfontosabb jellemzések erre az elegáns prémium tűzhelyre. A készülék alkalmas főzősorba való elhelyezésre, és könnyen bővíthető nyitott, rozsdamentes acél alaplappal vagy két szekrényajtóval ellátott zárt alaplappal. Ezeket nagyon egyszerűen megrendelheti webáruházunkban.
Élvezze az infrás munkát
Mindig öröm infravörös fűtési rendszerrel dolgozni, mert ez biztosítja a közvetlen hőátadást a főzőlapról a serpenyőre. Így soha nem kell sokat várnia arra, hogy a serpenyője felmelegedjen. Ennek az infravörös főzőlapnak a fűtőeleme 21-30 cm átmérőjű körkörös zónákból áll, és a 90 cm-es mélységnek köszönhetően rengeteg nagyobb serpenyőt is elbír. A kerámia főzőfelület 6 mm vastag, és ellenáll a nehéz serpenyőknek is. Az üveglap egy zárt monoblokk tetejébe van helyezve, így nem kell aggódnia a kiömlések vagy a szivárgás miatt.
A pontos hőmérsékleten való főzéshez a termosztát segítségével 50 és 300°C közötti hőmérsékletet állíthat be. Mindkét zóna külön-külön is beállítható. Ezenkívül a főzőlap biztonsági kapcsolóval ellátott termosztáttal van felszerelve a túlmelegedés megakadályozására, valamint egy figyelmeztető lámpával, amely addig világít, amíg a főzőlap még meleg.
Könnyű tisztítás
A teteje varratmentesen hegesztett, a ház pedig teljes egészében rozsdamentes acélból készült. Az üveglap sima felületével együtt a főzőlap tisztítása gyerekjáték. Mindössze egy nedves ruhára, meleg vízre és enyhe tisztítószerre van szüksége. Miután minden felületet újra kimosott és megszárított, az indukciós főzőlap készen áll a következő munkára.
Termékleírások
- Nettó súly: 37,8 kg
- Méretek: Méretek: W80 x D90 x H28cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 12,0 kW
- 400V / 50Hz / 3 fázis 12000W
- 21-30cm átmérőjű fűtési zónák
Ezt a terméket dugó nélkül szállítjuk.
+ Nagy négyégős prémium infravörös főzőlap
+ 6 mm-es kerámia üveglap
+ Maradék hőre figyelmeztető lámpa
+ Túlmelegedés elleni védelemmel
+ Gyorsan és könnyen tisztítható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398561 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Kerámia |
| Nettó súly | 37.8 kg |
| Bruttó súly | 40 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340666 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Tápegység | 400V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





