A sült krumpli még mindig az egyik legnépszerűbb snack, és szinte bárhol megtalálható: az éttermektől és kávézóktól kezdve a büfékig és a vállalati étkezdékig. A sült krumpli melegítő egység ugyanolyan nélkülözhetetlen, mint maga a fritőz, mert a meleg és ropogós sült krumplinak melegen és ropogósan kell maradnia.
Könnyen használható
A sültkrumpli-melegítő hátul infravörös fűtőelemmel rendelkezik, amely a termosztát segítségével 110 és 190°C közötti hőmérsékletre állítható. Nemcsak a hőmérséklet tartja melegen, ropogósan és frissen a sültkrumplit, hanem a melegítő alja is hozzájárul ehhez. Perforált felülettel rendelkezik, így a felesleges zsír az alatta lévő csepptálcában gyűlik össze. Így még az alulra került sültkrumpli is friss és ízletes marad. A perforált alja ráadásul enyhén ívelt formájú, így könnyebben ki lehet kanalazni a sültkrumplit.
Robusztus felépítés
A sültkrumpli-melegítő anyagválasztása és intelligens kialakítása biztosítja, hogy ellenálljon a forgalmas vendéglátóipari konyhák intenzív napi használatának. Ez a készülék teljes egészében rozsdamentes acélból készült, akárcsak az alsó tányér és az olajgyűjtő tálca.
A sima rozsdamentes acél, a zökkenőmentesen hegesztett varratok és a lekerekített sarkok mind biztosítják, hogy a szennyeződések nem tudnak felgyülemleni a sarkokban vagy a felületeken. Ezáltal a melegítő igazán könnyen tisztítható. A négy stabil rozsdamentes acél lábnak köszönhetően mindig szilárdan a helyén marad. Lehetőség van talapzatot is rendelni hozzá. Ez nyitott vagy alatta szekrényajtóval ellátott modellben is kapható.
Termékleírások
- Nettó súly: 21 kg
- Készülék méretei: Sz40 x D90 x H28cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 1 kW
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1 fázis 1000W
Ez a termék dugó nélkül kerül forgalomba.
+ Professzionális sültkrumpli-melegítő egység a frissen sült krumpli melegen tartásához + Ideális a fritőzzel kombinálva + Praktikus zsírgyűjtő tálcával + Az infravörös fűtőelemnek köszönhetően a sültkrumpli tovább marad frissen
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398625 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Nettó súly | 21 kg |
| Bruttó súly | 23,5 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128946 |
| Vámtarifaszám | 8516797090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |


