Ha egy láng is elég, akkor is a minőségre törekedhet ezzel a főzőlappal a Cooking Range 900 sorozatunkból. Gyönyörű kialakításával és robusztus anyagaival alkalmas az intenzív napi munkára.
Prémium anyagválaszték
Ennek a készüléknek a masszivitása sugárzik belőle, és ez azért van, mert a kiváló minőségű anyagok a gyönyörű dizájnnal kombinálva prémium termékké teszik ezt a készüléket. Ennek a gáztűzhelynek nincs szüksége sallangokra vagy felesleges díszítésekre, mert teljesítményében és praktikus használatában kiemelkedik. Kezdjük azzal, hogy a ház rozsdamentes acélból készült. Ez természetesen a robusztusságáról ismert, de ez a sima anyag nagyon könnyen tisztítható is. A sarkok lekerekítettek, így a szennyeződés nem tud bennük felhalmozódni, és könnyen elérheti őket. A serpenyőtartók nehéz öntöttvasból készültek, a krómozott gázégők pedig nagy teljesítményt és gyors felmelegedést biztosítanak.
Attól, hogy csak egy égővel rendelkezik, még nem lesz kicsi a főzőlap: a 90 cm-es mélységnek köszönhetően könnyedén elhelyezhet rajta egy nagyméretű serpenyőt. Mivel az égő két lánggal rendelkezik, a nagyobb serpenyőkkel is gond nélkül megbirkózik. A nagy, kerek gombokkal pedig biztosan tudhatja, hogy praktikus gáztűzhelyen dolgozhat.
Alkalmas PB-gázhoz és földgázhoz
Ez a professzionális főzőlap alkalmas LPG vagy földgázzal, amely a praktikus piezo gyújtással "életre kel". Termoelemmel ellátott biztonsági szeleppel rendelkezik. Ez biztosítja, hogy a gázszelep nyitva marad, amíg az érzékelő hőt regisztrál. Amint nincs láng, ez automatikusan elzárja a gázszelepet, így nem távozik gáz. További biztonságot nyújt a biztonsági termosztát.
Termékleírások
- Nettó súly: 65,6 kg
- Méretek: H28cm
- Teljesítmény égők: 4,0 kW és 10,0 kW
- Teljes gázteljesítmény: 14,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán/bután)
+ Prémium minőségű gázfőzőlap egyégős LPG vagy földgázzal
+ Nehéz öntöttvas serpenyőtartó, amely hosszú ideig kitart
+ Krómozott gázégő a gyors fűtésért és a nagy teljesítményért
+ Elég hely egy nagy serpenyő számára
+ Rozsdamentes acél alaplappal bővíthető (nyitott vagy ajtókkal)
- Az alkatrészek nem alkalmasak mosogatógépbe
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398518 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas/Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 65.6 kg |
| Bruttó súly | 74 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632128496 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





