A professzionális vendéglátóipari konyhák igényesek a napi használatra szánt konyhai berendezések tekintetében. Mi a Maxima-nál mindenkinél jobban megértjük, hogy a berendezések minőségében meg kell tudnia bízni. Ennél a luxus gáztűzhelynél gáz sütővel ezt azonnal láthatja a felhasznált anyagokon. 90 cm-es mélységének köszönhetően ez a tűzhely tökéletesen alkalmas nagyméretű edényekhez. Minden égőre elegendő hely van a nagyméretű serpenyők elhelyezésére.
Prémium anyagválaszték
A tűzhely teljes egészében rozsdamentes acélból készült, nehéz öntöttvas serpenyőtartókkal és krómozott gázégőkkel. Ezeknek a robusztus anyagoknak az okos kialakítással kombinált használatával biztos lehet benne, hogy hosszú ideig élvezni fogja gáztűzhelyét. Az egész konstrukció zökkenőmentesen hegesztett, és alkalmas főzősorba helyezésre. Termoelemmel ellátott biztonsági szeleppel rendelkezik. Ez biztosítja, hogy a gázszelep mindaddig nyitva marad, amíg az érzékelő még hőt regisztrál. Amint nincs láng, ez automatikusan elzárja a gázszelepet, így nem távozik gáz. További biztonságot jelent a biztonsági termosztát.
Gázüzemű sütővel együtt
Ez a gáztűzhely a négyégős tűzhely mellett egy tágas gázsütővel is rendelkezik. A statikus sütőtér rozsdamentes acélból készült, beleértve a 40 mm vastag ajtót is. Belsejében egy háromszintes krómozott állvány található, amelyre 2/1 GN edényeket helyezhet el. A hőmérsékletet 100 és 300°C között állíthatja be.
Termékleírások
- Nettó súly: 110 kg
- Készülék méretei: Szélesség: 80 x 90 x 90 x 85 cm
- Teljesítmény égők: 2 x 6,0 kW és 2 x 10,0 kW
- Kemenceteljesítmény: 8,0 kW
- Teljes gázteljesítmény: 40,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - PB-gáz (propán / bután)
+ Prémium minőségű gáztűzhely, beleértve a gáztűzhelyet is
+ Nehéz öntöttvas serpenyőtartók, amelyek sokáig tartanak
+ Krómozott gázégők a gyors égésért és a nagy teljesítményért
+ Alkalmas főzősorba helyezésre
+ Nagyon könnyen tisztítható
- A különálló alkatrészek nem alkalmasak mosogatógépben való mosogatásra
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398500 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Öntöttvas/Επιχρωμιωμένο |
| Nettó súly | 110 kg |
| Bruttó súly | 110 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340727 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Ajtó anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





