Ahhoz, hogy az összetevők íze a lehető legjobban megmaradjon, az ételek elkészítéséhez wokot kell használni. Az íz megőrzése mellett a tápanyagok megőrzését is biztosítja.
Ezen a professzionális gáz wokfőzőn két wok serpenyőnek van hely. A legfinomabb hús-, hal- és zöldségételeket készítheti el vele. A tartós, Ø28,5 cm-es öntöttvas gyűrűkre bármilyen gázfőzésre alkalmas wok serpenyőt helyezhet.
Ráadásul ez a wokfőző 90 cm mély, így nagy wok serpenyők is elférnek rajta. Az alján egy csepegtető tálca található, így a wokot órákig használhatja. A csepegtető tálca könnyen eltávolítható és tisztítható.
Ideális főzősorhoz
Az öntöttvas főzőgyűrűket úgy tervezték, hogy alkalmasak legyenek a nagykonyhai konyhák nagy terheléséhez. Mivel kompakt asztali modellről van szó, könnyen elhelyezhető az asztalon vagy a munkalapon. Természetesen lehetőség van arra is, hogy rozsdamentes acél alapot rendeljen, és erre szerelje fel a wokfőzőt.
Az égő gyújtólánggal és termoelemmel ellátott gázbiztonsági szeleppel is fel van szerelve. A hőmérsékletet a biztonsági termosztát segítségével állíthatja be. Ez a professzionális wok-égő PB-gázzal vagy földgázzal használható, és alkalmas főzősorba való beépítésre.
Könnyen karbantartható
Ennek a wok-égőnek a teteje rozsdamentes acélból készült, így nagyon könnyen tisztítható. A főzőgyűrűk eltávolíthatók, akárcsak a csepegtető tálca.
Ezeket az alkatrészeket nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg. Mielőtt újra használná a wok-égőt, szárítsa meg az összes alkatrészt egy puha ruhával.
A prémium gáz wokfőző jellemzői:
- Wok főzőlap rozsdamentes acélból készült felülettel
- Nehéz terhelésekhez tervezett öntöttvas főzőgyűrű
- Alul csepegtető tálcával ellátott égő
- Könnyen eltávolítható csepegtetőtálca az intenzív tisztításhoz
- Gyújtólánggal ellátott égő
- Biztonsági termosztáttal felszerelve
- Biztonsági gázszelep hőelemmel
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Rendkívül tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 59,9 kg
- Öntöttvas gyűrű átmérője: Ø28,5cm
- Készülék méretei: Szélesség: 80 x 90 x 90 x 38cm
- Teljes gázteljesítmény: 28,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán/bután)
+ Professzionális gáz wok-égő dupla égővel
+ Kompakt asztali modell asztalon vagy pulton való használatra
+ Alkalmas főzősorba való elhelyezésre
+ Kivehető csepegtető tálcával rendelkezik a zsír összegyűjtéséhez
+ A 90 cm-es mélységnek köszönhetően nagy wok serpenyőkhöz is alkalmas
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398546 |
|---|---|
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 380 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 59.9 kg |
| Bruttó súly | 60 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340918 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





