Hogy az összetevők íze a lehető legjobban megmaradjon, a legjobb, ha wokban főzöl. Az íz megőrzése mellett a tápanyagok megőrzését is biztosítja.
Ezen a professzionális gáz wokégőn egyetlen wok serpenyőnek van hely. A legfinomabb hús-, hal- és zöldségételeket készítheti el vele. A tartós, Ø28,5 cm-es öntöttvas gyűrűre bármilyen gázzal való főzésre alkalmas wok serpenyőt helyezhet.
Ráadásul ez a wokégő 90 cm mély, így nagy wok serpenyők is elférnek rajta. Az alján egy csepegtető tálca is található, így órákon át használhatja rendetlenség nélkül. A csepegtető tálca könnyen eltávolítható és tisztítható.
Ideális főzősorhoz
Az öntöttvas főzőgyűrűt úgy tervezték, hogy alkalmas legyen a nagy terhelések megtartására a vendéglátó konyhában. Mivel kompakt asztali modellről van szó, könnyen elhelyezhető az asztalon vagy a munkalapon. Természetesen az is lehetséges, hogy rozsdamentes acél alapot rendeljen, és erre szerelje fel a wokfőzőt.
A főzőlánggal és termoelemmel ellátott gázbiztonsági szeleppel is fel van szerelve. A hőmérsékletet a biztonsági termosztát segítségével állíthatja be. Ez a professzionális wok-égő LPG vagy földgázzal használható, és alkalmas főzősorba való beépítésre.
Könnyen karbantartható
Ennek a wokfőzőnek a teteje rozsdamentes acélból készült, így nagyon könnyen tisztítható. A főzőgyűrű és a csepegtető tálca is eltávolítható. Ezeket az alkatrészeket nedves ruhával, meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel tisztítsa meg. Mielőtt újra használná a wokfőzőt, minden alkatrészt szárítson meg egy puha ruhával.
A prémium gáz wok-égő jellemzői:
- Wokfőző rozsdamentes acélból készült felülettel
- Nehéz terhelésekhez tervezett öntöttvas főzőgyűrű
- Alul csepegtető tálcával ellátott égő
- Könnyen eltávolítható csepegtetőtálca az intenzív tisztításhoz
- Gyújtólánggal ellátott égő
- Biztonsági termosztáttal felszerelve
- Biztonsági gázszelep hőelemmel
- Alkalmas PB-gázhoz vagy földgázhoz
- Rendkívül tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 30,7 kg
- Öntöttvas gyűrű átmérője: Ø28,5cm
- Készülék méretei: Szélesség: 40 x 90 x magasság: 38cm
- Teljes gázteljesítmény: 14,0 kW
- Beépített gázinjektorok: G25 - földgáz
- Extra gázinjektor-készlet: G30 - LPG (propán/bután)
+ Professzionális wokfőző egyégős, gázzal működik
+ Kompakt asztali modell asztalon vagy pulton való használatra
+ Alkalmas főzősorba való elhelyezésre
+ Kivehető csepegtető tálcát tartalmaz a zsiradék összegyűjtéséhez
+ A 90 cm-es mélységnek köszönhetően nagy wok serpenyőkhöz is alkalmas
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09398545 |
|---|---|
| Szélesség | 400 mm |
| Hosszúság | 900 mm |
| Magasság | 380 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 30.7 kg |
| Bruttó súly | 31 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632126416 |
| Vámtarifaszám | 7321120000 |
| Tápegység | Gáz |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |





