Ez a nagy teljesítményű mosogatógép ideális kisebb vendéglátóhelyeken, vagy ha csak üvegárut szeretne öblíteni. Korlátozott hely a konyhában? Kisebb méretének és elölről tölthető kialakításának köszönhetően ez a mosogatógép a legtöbb professzionális konyhában elfér. A vendéglátóiparban végzett munka megköveteli a poharak és edények gyors tisztítását, hogy azok késedelem nélkül újra felhasználhatók legyenek. Ez a mosogatógép egy standard mosogatóprogrammal rendelkezik, amely 120 másodperc alatt tisztít, és forró vízzel öblít, így az edények pillanatok alatt megszáradnak és újra használatra készek. Ez a mosogatógép nagyon csendes is, 65 dB alatti hangerővel működik.
Alacsony vízfogyasztás
A könnyen kezelhető nyomógomboknak köszönhetően ezt a mosogatógépet nagyon egyszerű kezelni. Két gomb található a készülék be- és kikapcsolásához, valamint a tisztítási ciklus elindításához vagy leállításához. A kezelőpanel IPX4 védettségű, ami azt jelenti, hogy a gombok belsejébe nem juthat víz. Ciklusonként mindössze 2,5 liter vizet használ el, ami nagyon gazdaságossá teszi ezt a mosogatógépet. Az edényeket 60°C-on mossuk, és 65°C-on öblítjük, így gyorsan száradnak. A mosogatógép hőbiztosítással is fel van szerelve, így használata biztonságos. Ez a készülék visszacsapó szeleppel is rendelkezik, így a víz csak egy irányba folyik.
Kosarakat tartalmaz
Ez a prémium kategóriás mosogatógép rozsdamentes acélból készült, a mosókarok és a szennyeződésszűrő pedig ABS-ből, így minden alkatrész könnyen tisztítható. Többféle mosószert használhat, például mosóport, tablettákat, tasakokat és öblítőt. A mellékelt tartozékok: két 40 x 40 cm-es üvegkosár, egy evőeszközbetét, egy tányértartó betét, valamint egy ellátó- és leeresztő tömlő. Ezt a modellt öblítőszivattyúval, de szappanszivattyú és leeresztőszivattyú nélkül szállítjuk.
Jellemzők
- Csendes gép: <65db
- Öblítőszivattyúval együtt
- Öblítési hőmérséklet 65°C
- 120 másodperces teljes mosási program
- A vízfogyasztás ciklusonként mindössze 2,5 l
- Nettó súly: 31 kg
- Tartály kapacitása: 12 liter
- Bojler kapacitása: 2,8L
- Méretek: Méretek: W44 × D54 x H68cm
- Ajtó magassága: 32cm (max. üveg/lemez magassága 28cm)
- Tartályelem: 2 kW
- Kazánelem: 2,6 kW
- Mosószivattyú: 0,25kW
- 230V/50Hz/1fázis 2850W
- Leeresztő tömlő
- Tápcső
- Egy evőeszközkosár
- Egy tányértartó betét
- Két üvegkosár (40 x 40 cm)
Termékleírások
Tartalmazza a
+ Erőteljes mosogatógép 120 másodperc alatt tisztít
+ Ideális kis helyiségekbe vagy kis mennyiségek öblítésére
+ Rozsdamentes acélból és ABS-ből készült a könnyű tisztítás érdekében
+ Evőeszközkosárral, tányértartó betéttel és üvegkosárral rendelkezik
- Egyetlen mosási programmal rendelkezik
- Szappan és leeresztőpumpa nélkül kapható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09240020 |
|---|---|
| Szélesség | 440 mm |
| Hosszúság | 540 mm |
| Magasság | 680 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 31 kg |
| Bruttó súly | 34 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783953264 |
| Vámtarifaszám | 8422190000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |











