A professzionális konyhában, ahol a piszkos edények mindennapos feladatot jelentenek, a gyors és hatékony mosogatógép nélkülözhetetlen. A két teljes, 100 és 190 másodperces mosogatóprogramnak köszönhetően gyorsan és egyszerűen megtisztíthat minden edényt. A tisztítás végeztével az edényeket forró vízzel öblíti le, így minden gyorsan megszáradhat, készen a következő használatra. Nemcsak gyors, de 65 dB alatti hangerejével nagyon csendes mosogatógép is.
Gazdaságos és könnyen használható
A ciklusonkénti 2,8 literes vízfogyasztásával ez egy nagyon gazdaságos mosogatógép. A termikus védelemnek köszönhetően a munka is biztonságos. A kezelőpanel IPX4 védettségű, így a víz nem jut a gombok mögé. Használata is egyszerű: egyetlen Be/Kapcsoló gomb van, egy második gomb a mosási ciklus indítására/leállítására, és egy harmadik gomb a kívánt mosási program beállítására. Három visszajelző lámpa jelzi, ha a mosogatógép készen áll az indításra, és ha az öblítési program folyamatban van. Az edényeket 60°C-on mossuk, és 85°C-on öblítjük, így gyorsan száradnak. Ez a mosogatógép egy 50 x 50 cm-es pohárkosarat, egy 50 x 50 cm-es tányérkosarat, egy evőeszközkosarat, valamint a készülék vízellátáshoz való csatlakoztatásához szükséges táp- és lefolyótömlőt tartalmaz. Ez a mosogatógép lefolyószivattyúval, valamint szappan- és öblítőszivattyúval rendelkezik.
Gyorsan tisztítható
Mivel ez a nagy teljesítményű mosogatógép teljes egészében rozsdamentes acélból készült, nagyon könnyen tisztítható. A sima rozsdamentes acél könnyen letörölhető egy meleg ruhával és egy kis mosószerrel. A mosókarok speciális ABS-ből készültek, amely szintén könnyen tisztítható. Fontos megjegyezni, hogy ebben a mosogatógépben csak folyékony szappan és folyékony öblítő használható.
Tulajdonságok
- Csendes gép, mindössze <65dB
- Öblítési hőmérséklet 85°C
- Teljes mosási programok 100 és 190 másodpercen belül
- Vízfogyasztás ciklusonként mindössze 2,8L
- Tartalmazza az öblítőszert, a szappant és a lefolyószivattyút
- Nettó súly: 55 kg
- Tartály kapacitása: 22 liter
- Bojler kapacitása: 6L
- Méretek: Szélesség 58 × mélység 61 x magasság 83cm
- Ajtó magassága: 36,5cm (max. üveg/lemez magassága 32,5cm)
- Tartály elem: 2,0kW
- Kazánelem: 3,0kW
- Mosószivattyú: 0,5kW
- 230V / 50Hz / 1 fázis 3560W
- Ellátótömlő
- Leeresztő tömlő
- Egy evőeszközkosár
- Egy tányérkosár (50 x 50 cm)
- Egy pohárkosár (50 x 50cm)
Termékleírások
Tartalmazza a
+ Speciális kosarak üvegáruk, tányérok és evőeszközök számára
+ Professzionális, elölről tölthető mosogatógép robusztus kialakítással
+ Két teljes mosási program 100 és 190 másodperces időtartamban
- Ebben a mosogatógépben csak folyékony szappan és folyékony öblítő használható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09240050 |
|---|---|
| Szélesség | 580 mm |
| Hosszúság | 610 mm |
| Magasság | 830 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 55 kg |
| Bruttó súly | 60 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783953295 |
| Vámtarifaszám | 8422190000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |











